На сесії Київради планують розглянути усього 5 питань

На сесії Київради планують розглянути усього 5 питань

Сьогодні Київська міська рада зберається на чергову сесію, під час якої заплановано до розгляду усього п’ять питань, що є доволі нетиповим для практики проведення засідань київських депутатів.

Про це йдеться у проекті порядку денного від 04.04.2019, опублікованому на офіційному сайті Київради.

Згідно документу, депутати мають розглянути внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Києва та бюджету міста на 2019 рік, а також затвердити Програму формування податкової культури на 2019-2023 роки.

Крім того, на сесії мають вирішити питання із залученням двома комунальними підприємствами кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку.

Також перед початком розгляду порядку денного у Київраді має відбутися Година мера, під час якої Віталій Кличко, відповідатиме на питання міських депутатів.

Нагадаємо, дане засідання, як продовження пленарного засідання Київради від 14 березня, мало мало відбутися ще 21-го. Однак його перенесли на 4 квітня у зв’язку із проведенням 31 березня першого туру президентських виборів. Як пояснив секретар Київради - заступник міського голови Володимир Прокопів, це було зроблено аби максимально уникнути заполітизованості під час розгляду господарських питань.

Як розповідав “Вечірній Київ”, 14 березня у порядку денному сесії Київради було заплановано до розгляду близько 300 питань.