Французькі кіноновинки в столиці: фільм Озона та еротична фотографія

Французькі кіноновинки в столиці: фільм Озона та еротична фотографія

«Фестиваль допрем'єрних показів» в рамках Французької весни дає глядачам можливість першими побачити найактуальніші кіноновинки. 

Програму відкриває трагікомедія «Едмон» про знаменитого французького драматурга Едмона Ростана та створення його знаменитої п'єси «Сірано де Бержерак». 

Драма «Обіцянка на світанку» – екранізація однойменного роману лауреата Гонкурівської премії Ромена Гарі. Книга розповідає про матір письменника, яка з його ранніх років вірила в його блискуче майбутнє і пророкувала йому кар'єру дипломата. У головних ролях – П'єр Ніне та Шарлотта Генсбур.

Нова робота Франсуа Озона, драма «З божої волі», отримала Гран-прі журі Берлінського кінофестивалю. Сюжет заснований на реальних подіях і розповідає про скандал з розбещенням малолітніх в католицькій церкві. Головні герої фільму, які постраждали в дитинстві, об'єднуються, щоб перервати багаторічне мовчання.

Драма «Подвійні життя» – нова робота Олів'є Ассайаса про паризьку богему. За сюжетом, успішний паризький видавець (Ґійом Кане) щосили намагається пристосуватися до цифрової революції. Він має серйозні сумніви з приводу нового рукопису одного зі своїх давніх авторів, у той час як його дружина (Жюльєтт Бінош), відома театральна актриса, дотримується протилежної думки.

Також на «Фестивалі допрем'єрних показів» на глядачів чекають стрічка «Полуничка» про становлення еротичної фотографії в кінці XIX століття.

Розклад і квитки

Коли: 4-8 квітня
Де: Кінотеатр "Київ" вул. Велика Васильківська, 19
Вартість квитків: 120 грн.
Фільми демонструються мовою оригіналу з субтитрами.

Нагадаємо, французькі прогулянки відбудуться у столиці