На головних дорогах столиці до світлофорів подали безперебійне живлення

На головних дорогах столиці до світлофорів подали безперебійне живлення

У Києві забезпечили світлофори шафами резервного живлення – на 16-ти найбільш завантажених перехрестях міста. Зокрема, шафи встановлені на таких перехрестях як Європейська площа, площа Лесі Українки, Повітрофлотський шляхопровід – просп. Перемоги, Севастопольська площа, проспект Академіка Палладіна – б-р Академіка Вернадського та інших. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Це зроблено тому, що останнім часом почастішали випадки аварійних відключень електроживлення світлофорів у  Києві.  Наприклад, протягом семи місяців зафіксовано 204 відключення, з яких 52 були довготривалими (більше однієї години). На час відсутності електрики Національна поліція не завжди має змогу забезпечити безпеку руху на перехресті регулювальниками.  

За словами першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, такі відключення призводять до заторів, аварійних ситуацій на дорогах, загрози для пішоходів.

Він зазначив, що тривалість роботи джерел безперебійного подання електрики складає до 2 годин, що достатньо для поновлення живлення, приїзду поліцейських регулювальників або аварійної машини з дизель-генератором у разі довготривалого відключення.