Навігатор на 4-те березня: куди піти у Києві

Навігатор на 4-те березня: куди піти у Києві

Сьогодні на вас чекають лекції про особисті фінанси, їжу для мозку та Інстаграм, презентація арт-проектів, фільм про феномен Полароїд, світові хіти, вистави про поета Семенка, співачку Каллас та багато іншого.

Ярмарок Здоров'я та ЕКОтоварів-2019

Присвячений здоровому способу життя, дієтології і правильному харчуванню, рефлексо- і фітотерапії, різним видам масажу. Основні розділи ярмарку: натуральна аптека, лікувальна косметика та засоби гігієни, ароматерапія і фітотерапія, рефлексотерапія, йога, аюрведа тощо.

Коли: 10.0-18.30
Де: Будинок природи, вул. Рогнідинська, 3
Вхід вільний, реєстрація 

Відкриття виставки "Шолом-Алейхем на київській єврейській сцені"

До 160-річчя від дня народження письменника і драматурга.  Афіші, фотографії, програми їдишських театральніх колективів презентують вистави за творами Шолом-Алейхема як яскраві й потужні мистецькі події у царині національного театру. Через історію постановок Шолом-Алейхема на сцені Київського "ГОСЕТу" (1928-1950), автори виставки розповідають історію найбільш знаного єврейського театру України. 

Коли: о 16.00
Де: Музей театрального, музичного та кіномистецтва України, вул. Лаврська, 9, корп. 26
Вхід вільний

ВЕЧІР ПІЗНАВАЛЬНИЙ: особисті фінанси, їжа для мозку та Інстафото

Інтерактивний семінар «Особисті фінанси»

Ви дізнаєтесь про те, як управління особистими фінансами, планування доходів та витрат і багато іншого. Якщо ви хочете розвивати свою фінансову грамотність, то цей семінар саме для вас. Андрій Малецький – тренер, сертифікований проектний менеджер IPMA, підприємець. Має 10-річний досвід розробки і проведення тренінгів з фінансової грамотності. 

Коли: о 16.30
Де: Бібліотека КПІ, проспект Перемоги, 37, 10 зал (4 поверх).
Вхід вільний, реєстрація 

Нагодуй свій мозок. Правда та міфи про здорове харчування

На презентації книжки Ліси Москоні «Їжа для мозку. Наука розумного харчування» поговорять про те, що треба їсти, щоб мозок був здоровим, якими принципами здорового харчування послуговуватися, чому не все, що пишуть в інтернеті, правда і на що варто зважати, обираючи для себе раціон харчування.

Коли: о 18.30 
Де: Книгарня "Є",  вул. Лисенка, 3
Вхід вільний 

Вступне заняття з ІнстаФото

Сучасний Instagram — це майданчик з величезним потенціалом для бізнесу будь-якого масштабу та блогінгу. Хтось популяризує тут бренд, хтось розкриває свій творчий потенціал, а хтось організує прямі продажі. Навчися ефективно використовувати всі можливості цієї соціальної мережі! На занятті розкажуть як правильно оформити свою сторінку, які фото набирають більше лайків і чому, де брати контент та багато іншого.

Коли: о 19.00 
Де: ЦеХАБ, вул. Хрещатик, 29 
Вхід безкоштовний, за попередньою реєстрацією

ВЕЧІР З МИСТЕЦТВОМ: відкриття арт-проектів та зустріч з художником

Павло Маков. Про книжки та ігри

Розмову із художником Павлом Маковим буде присвячено авторським книжкам та іграм, що становлять важливу частину його художньої практики Павла Макова ще з початку 1990-х років. Серед них «Авторські книжки та щоденники», «Тижневик», «Хроніки Утопії», «Донроза», «До По», а також такі ігри, як «Повертатись пізно», «Прогулянка чужим садом». 

Коли: о 19.00
Де: The Naked Room, вул. Рейтарська, 21
Вхід вільний, реєстрація

Ширін Нешат «Турбулентність»

Створена в 1998 році, відеоробота зображує двох виконавців — Шоя Азарі, що виконує роль чоловіка, та Суссана Дейхім, іранська вокалістка й композиторка в ролі жінки — разом вони створюють потужну музичну метафору гендерної нерівності в Ірані. Це зіставлення зображує чоловічі привілеї та те, що незалежно від того, з чим чоловіки стикаються, вони завжди залишаються у вигіднішому положенні, ніж жінки. Жінка у відео, з іншого боку, звертається від імені жінок, які залишаються постійними жертвами того, що вони не привілейований гендер у цьому світі. Водночас, співачка, яка переступає межі традиційних обмежень, дарує надію  емансипації.

Коли: о 19.00
Де: IZONE, другий поверх; вул. Набережно-Лугова, 8
Вхід вільний

Арт-проект полтавських художників "Strangelet"

Проект STRANGELET – це гіпотетичний об'єкт з дивної матерії, що здатний перетворювати будь-що, з чим контактує, у себе самого. З часом він змінить усе, до чого доторкнеться. Це взаємодія, ділення та розпад одночасно. У виставці візьмуть участь 8 полтавських авторів.

Коли: о 19.00
Де: Spivakovska Art:ego Culture Center, вул. Саксаганського, 59 Б.
Вхід вільний

ARCHAIC PUZZLES | Maksym Dietkovskyi

Новий проект молодого українського художника, який працює на стику монументального живопису та інтер'єрного дизайну. Незвичайна авторська техніка, в якій виконані фактурні, мерехтливі полотна, вже встигла завоювати коло шанувальників в Україні та за кордоном.

Коли: о 19.00
Де: Triptych: Global Arts Workshop Андріївський узвіз, 34
Вхід вільний

ВЕЧІР В КІНО: американська фігуриста та феномен Полароїд

Миттєві мрії. Кіносезон у Closer

Коли Polaroid оголосив кінець випуску своїх відомих фотоапаратів Polaroid в 2008 році, невелика група ентузіастів викупила останню діючу фабрику. Серед них – колишній вчений Стівен Герчен, що раніше співпрацював з винахідником Polaroid. Він вирішив розгадати секрет втраченої хімічної формули фотоплівки і явище Polaroid загалом. МИТТЄВІ МРІЇ – це фільм про вплив феномену Polaroid на майбутнє фотографії та медіа, контрастну різницю і зв’язок між аналоговою та цифровою ерами у фотографії.
 
Коли: о 19.00
Де: Closer, вул. Нижньоюрківська, 31, 
Вартість квитків: 100 грн.

Перегляд фільму "Я, Тоня". Кіноклуб 1991

Це американська біографічна спортивна чорна комедія з елементами драми про американську фігуристку 2017 року від режисера Крейга Гіллеспі та сценариста Стівена Роджерса. У головній ролі — Марго Роббі.

Коли: о 19.00
Де: 1991 місце вільних людей, вул. Межигірська, 56 
Вхід 50 грн (депозит), реєстрація

ВЕЧІР МУЗИЧНИЙ: світові хіти та український колорит

«Весняні голоси». Національний президентський оркестр

В програмі концерту - світові та українські хіти. Зокрема, прозвучать твори Вагнера, Россіні, Штрауса, Гайдна, Гершвіна, Майбороди, Колодуба, українські народні пісні.

Коли: о 19.00
Де: Національна філармонія України, Володимирський узвіз, 2, 
Вартість квитків: 70-300 грн.

Концерт Камерного оркестру

Прозвучить музика від західного бароко до сучасної з українським колоритом. Поряд з серйозними, глибокими творами Й.С.Баха, Е.Гріга, А.Л.Дворжака, М.Равеля, колектив виконає і ефектні жартівливі. Родзинкою вечора стануть рідко виконувані композиції для соло арфи, флейти, віолончелі та контрабасу з оркестром.

Коли: о 19.00
Де: Театр українського фольклору “Берегиня”, вул. Миколайчука, 3а
Вартість квитків: 90-160 грн.

ВЕЧІР В ТЕАТРІ: від діви Каллас до футуриста Семенка

Парадокси злочину 

Сучасна модель античного театру, де актор – лише провідник прозрінь поета. Драматург KLIM вирішив звести в єдиному просторі героїв двох письменників: блискучого дотепника англійця Гілберта Честертона і творця епічних романів Федора Достоєвського. За мотивами роману «Злочин і кара» і розповіді «Парадокси містера Понда».

Коли: о 19.00
Де: ЦСМ "ДАХ", Велика Васильківська 136
Вартість квитка: 300 грн.

Поетичний перформанс "sem&co"

Студентська ініціатива Києво-Могилянської Академії запрошує всіх охочих на поетичний перформанс про батька українського футуризму!
На сцені акторами студії буде втілена історія творчості, кохання та життєвих перипетій Михайля Семенка, поета доби Розстріляного відродження. Разом із поетом глядач пройде шлях від футуризму до тероризму. 

Коли: о 19.00
Де: вул. Іллінська, 9
Вхід вільний, реєстрація

Валентинів день

Героїні вистави – дві самотні жінки, які одночасно люблять та ненавидять одна одну. В них – спільна історія, спільне велике кохання до одного чоловіка, спільна трагедія втрати його. Але між ними й ціла прірва, яку їм ще належить подолати.

Коли: о 19.00
Де: МАЛИЙ ТЕАТР, вул. Олеся Гончара, 33
Вартість квитка: 150 грн.

Прем'єра вистави "Каллас"

(Не) біографічна драма «Каллас» – це історія пристрасті, що одразу захоплює глядача, який іде звивистим лабіринтом долі Сесілії Софії Ліни Марії Калогеропулос, таким було справжнє ім’я Марії Каллас… Основою вистави стали факти та домисли пов’язані з найважливішими моментами біографії Марії Каллас, які знаходяться у відкритому доступі.

Коли: о 19.00
Де: Арт-центр ім. Івана Козловського, вул. Хрещатик, 50-Б
Вартість квитка: 90 грн.