30 дітей сиріт зможуть жити у соціальному гуртожитку

30 дітей сиріт зможуть жити у соціальному  гуртожитку

У столиці готується до відкриття перший соціальний гуртожиток для неповнолітніх підлітків-сиріт та осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (віком від 18 до 23 років). Таких закладів в Україні не більше трьох, а у Києві подібний соціальний гуртожиток створено вперше.

До 30 осіб зможуть проживати тут строком до трьох років, а при певних обставинах цей термін може бути продовжений. Працювати в гуртожитку буде підготовлений персонал з 10 чоловік, які будуть цілодобово стежити за порядком.- Перших постояльців гуртожиток прийме вже у середині травня. У 11 кімнатах закладу оселяться перші 10-15 хлопців. Для них це буде своєрідний трамплін перед випробуваннями дорослого життя. У гуртожитку створені всі умови, аби молоді чоловіки звикали до відповідальності за кожний крок та швидше адаптувалися до повсякденних обставин, – розповілазаступник голови КМДА Марина Хонда.

Як повідомляє офіційний портал КМДА, на сьогодні у приміщенні гуртожитку за адресою: просп. В. Порика, 13-Б завершують капітальний ремонт, основну частину якого провели з початку цього року. Також найближчим часом встановлять кухонні меблі та техніку. Зазначені роботи мають завершитися до кінця місяця.