У столиці назвали кращий народний театр року

У столиці назвали кращий народний театр року

На церемонії нагородження премією «Київська Пектораль»  відзначили і «Кращий народний театр» столиці. Премію отримав Народний театр-студія «Данко» Центру художньої студентської творчості Відкритого університету розвитку людини «Україна» Святошинського районі міста Києва (художній керівник Андрій Лелюх) за виставу «Мавка». 


-У 2019-му нам виповнилося 15 років,  - поділився керівник театру Андрій Лелюх. - Ми знаходимося на Подолі , в будівлі при ліцеї водного транспорту, за адресою Братська, 12. Камерну сцену на 40 глядацьких місць в підвалі оформили власноруч. В репертуарі маємо 9 вистав. Їх об’єднує те, що в них немає слів, це авторські твори. До кожної  - специфічне світло, декорації, пластика.  Вистави тривають годину без антракту. З 2012 року ми використовуємо театр тіней. У виставах  поєднуємо тіньовий театр з класичним та театром ляльок.  Наші актори непрофесійні, їх об’єднує любов до театру. В колективі  наразі 13 людей. З ними займаємося пластикою, пантомімою, акторською майстерністю.  Нещодавно зробили проект з капелою Ревуцькою – тіньовий ряд до їх вистав. Остання прем’єра – «Мавка» за мотивами твору Лесі Українки.  Плануємо її показати вітчизняному і закордонному глядачам.  

В репертуарі театру – сучасна притча «Небесні геометрії», тіньова історична драма «Роксолана», роздуми про життя «Шепіт підсвідомості… Сни», ляльково-тіньова вистава для дітей і дорослих «Шалені равлики», легенда-фантазія середньовіччя «Жанна Д’Арк», пластична драма «Симфонія_7912», лірично-комедійні театральні новели «Купідон Сторі» та тіньова драма-феєрія «Мавка». 

Вартість квитків: 100 грн.


 

Нагадаємо, у Києві нагородили кращі вистави та акторів 2018 року