Врятований поліцейськими лелека перезимує в зоопарку

Врятований поліцейськими лелека перезимує в зоопарку

Днями інтернет облетіла новина про те, що поліцейський патруль біля ВДНХ у Києві врятував лелеку. Знесиленого птаха, загорнули в спеціальну зігріваючу ковдру і відвезли в ветеринарну клініку в зоопарк. Сьогодні поліцейські їздили провідати свого підопічного.

- Знайда почувається добре. Ми йому одразу ж провели дегельментизацію та обробили від паразитів і активно відгодовуємо, - розповіла "Вечірці" головний лікар ветеринарної медицини КП “Київський зоопарк” Інна Васильковська.

Зараз птах знаходиться на карантині у спеціальному вольєрі. По сусідству у нього дві кізочки і благородний олень. Крім того, птах зовсім не боїться людей, і охоче "спілкується" з доглядачами.

- Птах молодий, швидше за все він виріс поруч із людьми, а потім загубився. Сил полетіти у вирій у нього не було, тож якби його не привезли нам, то він швидше за все б загинув. Ми плануємо його перетримати цю зиму, а навесні відпустити. Залишити його у нас назавжди немає змоги. У нас уже є п'ять лелек, а це товариство дуже "прожорливе", - сміється пані Інна.

У Київський зоопарк досить часто приносять знайдених на вулиці травмованих птахів, яким відмовилися надавати допомогу у ветеринарних клініках міста.

- Нам приносили і  боривітра, і папужок, дятлів, стрижів, гусей домашніх, лебедів, вальдшнепів, фламінго, пеліканів, чаплі, чайки, сороченят та одудів. Проте хочу наголосити, що ми не притулок, і  не маємо можливостей розмістити усіх знайд. Тому надаємо необхідну допомогу, і по можливості відпускаємо птахів на волю, - каже Інна Васильковська.