Київські аудитори зберегли державі 4,1 млн грн

Київські аудитори зберегли державі 4,1 млн грн

У січні-лютому цього року фахівці Північного офісу Державної аудиторської служби, розташованого у Києві, зберегли бюджету 4,1 млн грн, відшкодувавши втрати фінансових та матеріальних ресурсів за результатами ревізій організацій, установ і підприємств.

Про це повідомляє прес-служба Північного офісу Держаудитслужби.

 - Фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби впродовж січня-лютого поточного року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 4,1 млн грн, - говориться у повідомленні.

За інформацією прес-служби, за звітний період було відшкодовано понад 3 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач, допущених підконтрольними об’єктами.

За результатами перевірок аудиторів, керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 11 управлінських рішень та виконали 41 пропозицію.

Матеріали 18 контрольних заходів передано до правоохоронних органів. За результатами їх розгляду було розпочато 6 досудових розслідувань.

У двох випадках до установ, де виявлено бюджетні правопорушення, було застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Окрім того, за недотримання законодавства, 14 посадових осіб було притягнуто до адміністративної відповідальності, 8 – до дисциплінарної, а одну особу звільнено з посади.

Нагадаємо, аудитори повернули державі понад 50 млн грн.