В столичній бібліотеці влаштують тиху вечірку з Жаданом

В столичній бібліотеці влаштують тиху вечірку з Жаданом

У суботу бібліотеки з 20 міст України приєднаються до акції "Тиха вечірка" і пропонують відвідувачам музику та онлайн-бесіду з Сергієм Жаданом. В Києві вечірка проходитиме в  бібліотеці Оціум 51 на Русанівці.

- Усі ми знаємо, що в бібліотеці повинна бути тиша. І це правильно. Але в той же час, бібліотека - це культурний центр, де змовчати напочуд важко. А що робити, якщо взагалі закортіло провести відривну, сучасну і нестандартну вечірку, та ще й не лише у своїй бібліотеці?  Разом з друзями з усієї України організовуємо координацію, обладнюємо приміщення і надаємо особливу атмосферу. Радіо Сковорода забезпечує онлайн-трансляцію по всім бібліотекам, що приєдналися до вечірки. А радіодіджей підбирає найкрутіші треки. Присутність одного з найпопулярніших письменників, музикантів та громадський діячів сучасної України - Сергія Жадана - гарантує змістовність онлайн-бесіди, - розповідають організатори. 

Коли: 23 березня о 18.00
Де: бібліотека Оціум 51 на Русанівці, вулиця Ентузіастів, 51/24
Вхід вільний, реєстрація 
Обов'язково прихопіть усмішку, заряджений смартфон з уже завантаженим додатком Радіо Сковорода, а також навушники. Танці вітаються!

Нагадаємо, електронну музику сучасної України зіграють в столиці