Дві станції метро на Виноградар запустять 2021 року

Дві станції метро на Виноградар запустять 2021 року

У кінці грудня 2021 року в експлуатацію планують ввести дві нових станції на Виноградар – «Мостицька» та «Проспект Правди». Про це повідомив міський очільник Віталій Кличко на презентації будівництва Сирецько-Печерської лінії, яку також відвідав Президент України Петро Порошенко. Презентація відбулась на будівельному майданчику біля станції метро «Сирець».

– Зараз відбуваються роботи з розкриття монтажно-демонтажної шахти та підготовка до облаштування підіймального обладнання і спуску технологічного обладнання. Завдання у метробудівців чітке – робити все якісно і з дотриманням термінів. Ще раз підкреслю: протягом найближчих двох років перші дві станції метро на Виноградар ми повинні ввести в експлуатацію, – підкреслив мер столиці.

Віталій Кличко також зазначив, що в планах міської влади, окрім перших двох станцій, будівництво ще двох станцій метро Сирецько-Печерської лінії – «Виноградар» і «Маршала Гречка». Протяжність нової ділянки з 4 станцій буде майже 7,5 кілометрів. Також спорудять нове електродепо, оскільки довжина лінії перевищує 20 км. 

Розвиток лінії передбачено від станції «Сирець» у напрямку перетину вулиць Білицька та Північно-Сирецька, далі вул. Межовою до перетину з проспектом Правди з перспективою подальшого продовження цієї лінії до площі Тараса Шевченка. Введення їх в експлуатацію дозволить перевозити цією гілкою метро 34 тисячі пасажирів за годину. Загальна вартість будівництва 4 станцій складатиме, за розрахунками на сьогодні, понад 11 мільярдів гривень.