Шулявський шляхопровід розбирають: транспорт пустили в об'їзд

Шулявський шляхопровід розбирають: транспорт пустили в об'їзд

Шулявський міст перекрили - дорожники почали розбирати полотно і знімати контактну мережу тролейбсів. 

Транспортні потоки потоки переорієнтували на інші вулиці.  Замість тролейбусів курсуватимуть автобуси та маршрутки. Киян просять з розумінням поставитися до незручностей та обирати альтернативні маршрути руху.

- Шулявка - роботи з демонтажу розпочалися!, - написав  на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

На вулицях встановлені інформаційні табло, тож навіть водії, які не дивляться телевізор і не читають пресу знатимуть про перекриття.

Зазначимо, що рух транспорту на час реконструкції Шулявського шляхопроводу організовано прилеглими вулицями.

Так, на шляхах об’їзду передбачено організацію одностороннього руху автомобільного транспорту, а саме: вулиця Антона Цедіка (до перетину з вулицею Петра Нестерова) та вулиця Петра Нестерова будуть переведені в режим одностороннього руху; вулиця Гарматна (до перетину з вулицею Виборзькою) та вулиця Виборзька також будуть переведені в режим одностороннього руху.

До кінця 2019 року заплановано, зокрема, завершити роботи з будівництва нового шляхопроводу довжиною 158,17 м, велосипедних доріжок (довжина – 741 м), ліво- та правоповоротних з’їздів, реконструкції підземного пішохідного переходу, благоустрою та озеленення.

Нагадаємо, уночі з 17 березня мер Києва Віталій Кличко перевірив готовність до початку робіт з демонтажу Шулявського шляхопроводу.