Місто "відвоювало" 15 приміщень у комунальну власність

Київ повертає у комунальну власність міські об’єкти. Минулого року місто "відвоювало" 15 приміщень.
Цікаво, що міській владі часто доводиться судитися – бо є випадки, коли майно вибуває з комунальної власності за підробленими документами.
-Є дуже багато тяжких історій, коли роками шахраї затягують справи, перепродають між собою за фіктивними документами майно, навіть отримують підробні документи від судів із непідконтрольних територій. Однак кожну таку справу Департамент комунальної власності тримає під контролем. Нещодавно успішно закінчилася історія з лабораторним корпусом на вулиці Естонській, 3, який мали передати місту ще у 2010 році. Так, після спланованого банкрутства забудовника громада міста могла залишитися ні з чим. Однак наразі цю справу після довгих років було успішно закрито на користь міста і громади, – повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Слончак.
За словами заступника голови, із 2015 до 2018 року було витребувано у комунальну власність територіальної громади міста Києва 26 об’єктів.