Киян навчать керувати правдою і неправдою

Киян навчать керувати правдою і неправдою

У Києві триває  Міжнародна тренінгова програма «Комунікаційна Безпека» , організована Українською Асоціацією інформаційного захисту бізнесу та цивільного населення  «Кіберфорт» за сприянням компанії UATEL.

-Головною метою для нас є допомога вам БЕЗПЕЧНО УВІЙТИ в новий світ, на порозі якого ми зараз стоїмо. Цей світ майбутнього, значною мірою базуватиметься на технологіях HI-TECH (високі цифрові), HI-HUME (високі гуманітарні) та HI-SENSORO (високі психотехнології), - зазначає координатор і автор  програми, PR-фахівець, кандидат наук із соціальних комунікацій,  доцент кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики  Київського університету імені Бориса Грінченка, експерт із кризових комунікацій Ольга Гусак.

Структура двохмісячного курсу буде складатися з трьох блоків:  психологічні аспекти комунікаційної безпеки, комунікаційна безпека в гуманітарних технологіях і комунікаційна безпека в форматі digital.

У програмі беруть участь 17 спікерів  з України, Білорусі, Ізраїля, Іспанії, Естонії, Латвії, Вірменії. Це відомі журналісти, блогери, автори публікацій з проблематики кіберзагроз, викладачі університетів, фахівці з питань інформаційної безпеки та інформаційних воєн, ветерани спецпідрозділів України та Ізраїлю, експерти з питань виживання у надзвичайних ситуаціях, яких сьогодні, в епоху мобільних терористичних загроз та гібридних агресій є досить багато..

Серед партнерів проекту - Київський університет імені Бориса Грінченка, кафедра соціальних наук Латвійського національного університету, Військовий інститут КНУ імені Тараса Шевченка.

Теми занять дійсно вражають: «Stop маніпуляціям!», «Кібератаки на здоровий глузд: різновиди шахрайств та інструменти протидії», «Нейромаркетинг: розпізнавання та протидія споживчим маніпуляціям»,  «Психологія безпеки: робота зі страхами», «Соціальна інженерія та психологічний хакінг», «Керування правдою та неправдою: менеджмент фактів», «Кіберпсихологія втручання в емоційну сферу особистості», «Битва з троллями», «Психологічні методи протидії провокаціям» та багато інших.