Орендар кінотеатру “Київ” не отримав преференцій для її продовження

Орендар кінотеатру “Київ” не отримав преференцій для її продовження

ТОВ “Культурний центр Кінотеатр “Київ”, що нині винаймає приміщення кінотеатру за адресою вул. В.Васильківська, 19, не отримає преференцій для подовження договору оренди, а також переваг над іншими учасниками під час проведення відкритого конкурсу на право оренди будівлі.

Звернення нинішнього орендаря щодо їх переважного права на переукладання договору не підтримала Постійна комісія Київської міської ради з питань власності на своєму засіданні 26 лютого 2019 року.

Також комісія не підтримала й клопотання депутатів Київради Леоніда Антонєнка та Юрія Вахеля щодо продовження ТОВ "Культурний центр "Кінотеатр "Київ" договору оренди цілісного майнового комплексу кінотеатру.

Відхилили депутати і проект рішення за поданням депутатів Київради Володимира Бондаренка та Олександра Поживанова "Про передачу в оренду без проведення конкурсу цілісного майнового комплексу "Кінотеатр "Київ" (ТОВ "Культурний центр "Кінотеатр "Київ", вул. В.Васильківська, 19).

Таким чином теперішній орендар кінотеатру “Київ” має шанс продовжити свій договір оренди лише у разі перемоги на відкритому конкурсі, про проведення якого має бути оголошено найближчим часом.

Нагадаємо, 4 січня закінчився термін дії договору оренди кінотеатру, що знаходиться в комунальній власності, і вже протягом двох десятиліть (з 1999 року) перебуває в користуванні ТОВ “Культурний центр “Кінотеатр “Київ”.