Як утримувати мишей вдома

Як утримувати мишей вдома

Як правильно утримувати вдома мишок та щурів, чим відрізняються морські свинки від звичайних, та чимало іншої цікавої інформації розкажуть юним киянам  19 та 20 вересня у Київському зоопарку. На традиційну  «Зоологічну школу  вихідного дня» запрошують дітей  віком від 7 до 14 років. Головна тема занять - гризуни.

- Дітям покажуть  експозиції гризунів Київського зоопарку  та ознайомлять з різноманітністю представників мишоподібних та зайцеподібних. Юним натуралістам розкажуть про гризунів різних континентів (їх схожість та відмінність) та охорону, - зазначили у прес-службі Зоопарку.

 Окрім того, фахівці розкриють секрети про особливості  утримування гризунів та спілкування з ними вдома. Щоб потрапити на урок, необхідно прийти до Київського зоопарку, придбати вхідний квиток та о 12:00 підійти до місця збору групи біля центрального входу у зоопарк.

Також, учні можуть самостійно прийти на місце проведення уроку у приміщення експозиції «Острів звірів» о 12:10. Заняття триватимуть з 12:10 до 13:30.