Дітям із сиротинців показали Молодий театр із несподіваного ракурсу

Дітям із сиротинців показали Молодий театр із несподіваного ракурсу

Київський Молодий театр відкриває двері для дітей із сиротинців. Завдяки зусиллям керівника PR-відділу Молодого театру Оксани Пурик, десять діток із особливими потребами із Довбиської спеціальної школи-інтернату, що на Житомирщині мали змогу приїхати до Києва.

Діти  подивилися чудову виставу «Красуня і Чудовисько» у Молодому театрі.  Побували за лаштунками театру, пообідали в театральній їдальні, поспілкувалися з акторами, сфотографувалися з ними.  Оксана Пурик уже кілька років дружить з цим дитячим закладом, періодично  влаштовуючи їм дітям пізнавальні поїздки до столиці.

Оксана  журналіст і актриса, яка грає в благодійному театрі «Місто сонця», а ще й чудовий екскурсовод. Вона сама закохана у Київ - тому на її авторські екскурсії, особливо столичними двориками, завжди аншлаг. Оксана Пурик проводить екскурсії по місту від спільноти Нескучний weekend. І маленьким гостям теж показала трохи цікавинок: котиків біля Золотих воріт, воронів на Рейтарській, Їжачка із старого і доброго мультика.

Гроші на оренду транспорту, щоб діти могли приїхати до Києва, збирали як працівники Молодого театру, так і всі небайдужі.

-Дуже хотілось би такі поїздки зробити постійними, щоб діти з далекої провінції мали змогу познайомитися зі столицею, подувати в театрі, відчути, що за стінами й парканом інтернату теж є життя, - каже пані Оксана. Наступну екскурсію Довбиської малечі до Києва ми плануємо вже на кінець лютого. Хто хоче долучитися й підтримати чи привітати  діток – долучайтеся.