Тепловиків столиці навчають керувати системою центрального опалення міста

Тепловиків столиці навчають керувати системою центрального опалення міста

 В ці дні спеціалістів «Київтеплоенерго» навчають користуватися програмами для моделювання систем центрального теплопостачання. Проходить третій етап навчання. Тренерами виступають спеціалісти проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» та польської компанії Globema. У навчанні також беруть участь колеги-енергетики з Білої Церкви та Запоріжжя. про це повідомляє прес-служба КМДА.

Київ вже отримав сучасний програмний комплекс, на базі якого впроваджується геоінформаційна система (ГІС). Наразі спеціалісти КП «Київтеплоенерго» займаються адаптацією програмного комплексу до потреб міста.

Нове програмне забезпечення допоможе відтворити на мапі схему тепломереж міста з усіма об’єктами та інформацією про них: ТЕЦ, котельні, теплові пункти, теплові камери, трубопроводи і навіть засувки на них. Усі зміни у схемі теплових мереж столиці автоматично відображатимуться в режимі онлайн.

Крім того, ГІС дозволить підвищити ефективність управління централізованим теплопостачанням міста: виконувати розрахунки параметрів роботи тепломереж, відображати на мапі актуальну інформацію про пошкодження, кількість відключених споживачів та хід виконання ремонтних робіт, координувати дії персоналу під час оперативних перемикань. Це прискорить роботу аварійно-відновлюваних бригад, сприятиме зниженню втрат теплової енергії і значно підвищить якість теплопостачання.

Читайте також у «Вечірньому Києві» про те, що «У Києві почалися тотальні перевірки якості опалення: що робити киянам» а також «У Києві розганяють чутки про опалення й воду: що говорять люди й спеціалісти»