Для Києва до кінця року побудують 55 великих тролейбусів

Для Києва до кінця року побудують 55 великих тролейбусів

Термін поставки у столицю – до 31 грудня 2019 року

Автоскладальний завод №1 (Луцьк), що входить до складу компанії “Богдан Моторс”, переміг в аукціоні в системі ProZorro на постачання комунальному підприємству “Київпастранс” 55 одиниць. повністю низькопідлогових особливо великих (довжиною не менше 18,5 м) тролейбусів. Про це повідомляє ресурс «Зроблено в Україні» на сторінці у Фейсбук.

Ресурс пише, що підприємство запропонувало тролейбуси “Богдан Т90117” за 603,9 млн грн (з ПДВ) при очікуваній сумі закупівлі 610,907 млн грн.

Як зазначається у матеріалі ресурсу, згідно з результатами проведеного на минулому тижні аукціону, другий учасник торгів – ТОВ “МАЗтранссервіс” (дилер Мінського автозаводу) пропонував тролейбуси майже за 609,907 млн грн і не знижував ціну в ході аукціону.

Заявку на участь в торгах подавав дилер ще одного білоруського виробника – “Белкоммунмаш”, однак вона була відхилена як та, що не відповідає тендерній документації.

Особливо великі тролейбуси повинні бути розраховані не менш, ніж на 179 пасажирів (в тому числі мінімум 45 сидячих і одного для колісного крісла).

Всі машини повинні бути жовтого кольору.