Авторам варто поспішити

Авторам варто поспішити

Завтра, 17 вересня Департамент суспільних комунікацій завершує прийом пропозицій конкурсних торгів на послуги з друкування книжок. Тож авторам варто поспішити, аби встигнути подати свої твори.

- Оголошені 18 серпня відкриті торги на послуги з друкування книжок у 2015 році, за рахунок коштів міського бюджету, добігають кінця. Учасники тендеру мають надати цінові пропозиції до 17 вересня, до 10.00. Розкриття пропозицій конкурсних торгів відбудеться 17 вересня о 12.00 у приміщенні Департаменту суспільних комунікацій за адресою: вул. Хрещатик, 44 (4-й поверх). До участі у процедурі розкриття пропозицій конкурсних торгів допускаються всі учасники або їх уповноважені представники, а також представники засобів масової інформації та уповноважені представники громадських об’єднань, -  повідомили  в Управлінні преси та інформації Департаменту суспільних комунікацій.

 Нагадаємо, що цього року Київська міська влада на підтримку талановитих столичних авторів в рамках програми «Київ інформаційний» виділила 400 тисяч гривень. Зокрема, планується видати 15 творів молодих київських авторів, відібраних шляхом рейтингового голосування за участю громадськості та фахових експертів. Усі книги, видані за рахунок міського бюджету, буде передано для поповнення фондів міських бібліотек.