Обери свого лікаря: киянам роздадуть 20 тисяч флаєрів

Обери свого лікаря: киянам роздадуть 20 тисяч флаєрів

У столиці продовжується  інформаційна кампанія «Обери свого лікаря» під час якої киянам роз’яснюють, як обрати сімейних лікарів та підписати  декларацію. Зокрема, 20 тисяч флаєрів із покроковою  інструкцією  розповсюдять у медичних закладах столиці. Про це повідомила начальник відділу публічних та цифрових комунікацій Департаменту суспільних комунікацій КМДА Наталія Хандога.

‒  Щоб нагадати киянам про необхідність підписання декларації, ми спільно із колегами з Департаменту охорони здоров’я створили інформаційну пам’ятку «Як підписати декларацію?» з покроковою інструкцією. 20 тисяч примірників найближчим часом буде поширено у медичних закладах столиці. Крім алгоритму підписання декларації, тут також подані роз’яснення з найбільш запитуваної інформації, - зазначила Наталія Хандога.

Кампанія із вибору сімейного лікаря триває з квітня 2018 року.  Проте, ще чимало киян не зробили свій вибір.

До слова, Департамент суспільних комунікацій у 2018 році в рамках інформаційної кампанії «Обери свого лікаря» виготовив  та поширив покрокову інструкцію, як  підписати декларації та інформацію про безплатні послуги для тих, хто уже підписав декларацію з лікарем.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я повідомило, що відтепер електронна система дозволить лікарям укладати декларації понад затверджений ліміт (оптимальний обсяг практики), який для терапевта становить - 2000 декларацій, для сімейного лікаря - 1800, а для педіатра - 900 декларацій.