В Києві святкуватимуть день народження Висоцького: програма

В Києві святкуватимуть день народження Висоцького: програма

25 січня виповнюється 81 рік з дня народження поета, актора, автора-виконавця пісень Володимира Висоцького. Що відзначають шанувальники його творчості по всьому світу. До цієї дати в Києві пройде ряд концертів та вечорів пам'яті.

Вечір пам'яті Володимира Висоцького "Я конечно вернусь"

Літературна вітальня Обереги світла запрошує на вечір пам'яті Володимира Висоцького "Я, конечно вернусь..." Виступають барди Сергій Льовін , Тетяна Домиловська.

Коли: 24 січня о 15.00
Де: Бібліотека ім. М.Є.Салтикова Щедріна, бульвар Лесі Українки, 7
Вхід вільний

ДН Висоцького – триб’ют від Романа Мацюти
 
До Дня народження Володимира Висоцького його пісні виконає Роман Мацюта.

Коли: 24 січня о 20.00
Де: Docker Pub, вул. Богатирська, 25
Вартість квитків: 125-1400 грн.

Вечір до Дня народження Володимира Висоцького

Галерея Висоцький запрошує всіх друзів і шанувальників творчості Володимира Висоцького. З 11.00 в Галереї будуть проходити екскурсії. О 17.00 відбудеться захід, на якому виступлять багатьом відомі і улюблені київські виконавці, барди і поети.

Коли: 25 січня
Де: Галерея ВИСОЦЬКИЙ на Воздвиженці, вул. Воздвиженська, 40
Довідки за тел. +38 (067) 684-02-87

Гамлет

У День Народження великого актора Володимира Висоцького покажуть кращий спектакль театру КХАТ - унікальний "Гамлет". Нагадаємо, спектакль «Гамлет» з Висоцьким у головній ролі був однією з візитних карток Театру на Таганці.

Коли: 25 січня о 19.00
Де: Будинок актора, вулиця Ярославів Вал, 7
Вартість квитків: 70-250 грн.

«Захрипла Душа»

Цього разу у бард-фесті  братимуть участь переможці і лауреати міжнародних та всеукраїнських фестивалів і конкурсів:  Дмитро Долгов, Сергій Льовін, Василь Звєрєв, Володимир Каверін та Віталій Малишевський, Олександр Кропельницький та Олексій Ревенко, Оксана Гончарук та Тетяна Дзюба, народна артистка України Світлана Мирвода, рок-гурт «Fata Morgana UA». Згідно формату артисти, у властивій тільки їм музичній манері виконуватимуть одну або дві пісні  видатного Майстра та, відповідно, одну або дві пісні з власної творчості.

Коли: 25 січня о 19.00
Де: Будинок архітектора, вул. Бориса Грінченка, 7
Вартість квитків: 150 грн.

«Код Висоцького»

Вистава «Код Висоцького» - нетривіально поставлений музичний спектакль про творчість Володимира Висоцького, людини - легенди, чий голос в 70-80-ті роки звучав буквально в кожному будинку. У цей вечір глядач побачить на сцені невигадані фрагменти життя цієї творчої особистості. Автори сценічної композиції не обмежуються суто біографічними рамками оповіді, а вдумливо показують творчість Висоцького-поета і прагнуть визначити його місце в культурно-історичному контексті епохи. Вистава-концерт насичена хітами, кадрами з кінофільмів, уривками з вистав.

Коли: 26 січня о 19.00
Де: Центральний будинок офіцерів Збройних сил України, вулиця Михайла Грушевського, 30/1
Вартість квитків: 250 - 650 грн.

Олексій Горбунов | Камерний концерт "Висоцький"

Під звуки улюблених мелодій пропонують згадати дивовижний талант та непересічну особистість - Володимира Висоцького. Наживо твори всенародного улюбленця на сцені виконає винятковий артист та харизматична особистість Олексій Горбунов. Гостей очікує камерне спілкування та дружня атмосфера, вірші та цікаві невигадані історії життя за лаштунками. Музичний супровід - гурт «Грусть пилота».

Коли:  25 січня о 20.00
Де: Caribbean Club Concert Hall, вул. Симона Петлюри, 4
Вартість квитків: 350-2600 грн.

Вистава-концерт "Мир вашому дому", присвячена Висоцькому

Прем'єра вистави - концерту «Мир Вашому дому!» відбудеться відразу після Дня народження Володимира Семеновича. Глядачів чекають нові знайомства, улюблені артисти і музиканти Київського театру поезії та пісні: сценарист, артист Тимур Бобровський, артист Дмитро Макляков, актриса, співачка Лана Меркулова, Катерина Тижнова (аранжування, рояль), Сергій Озерян (соло-ритм гітара), Єгор Славінський (бас гітара). 

Коли: 26 січня о 19.00
Де: Центральний будинок офіцерів Збройних сил України, вулиця Михайла Грушевського, 30/1
Вартість квитків: 200 - 600 грн.

Олексій Горбунов. До Дня народження Володимира Висоцького

Пісні Володимира Висоцького складають чималу частину репертуару Олексія Горбунова та групи «Грусть пілота». Кожна обрана для концерту пісня - це свого роду міні-спектакль. І все це в метрі від першого ряду глядачів. Між піснями зав'язується теплий душевна розмова з публікою. Розповіді, вірші і короткі спогади про ту епоху, про театр, про Висоцького.

Коли: 29 січня о 19.00
Де: Галерея ВИСОЦЬКИЙ на Воздвиженці, вул. Воздвиженська, 40
Довідки та замовлення квитків за тел. +38 (067) 684-02-87