Київ розчистили від снігу: дороги вільні

Київ розчистили від снігу: дороги вільні

На вулично-дорожній мережі протягом ночі працювали 406 одиниць снігоприбиральної та допоміжної техніки і 74 бригади з ручного прибирання. Про це повідомили у КК «Київавтодор».

На всіх вулицях магістрального значення роботи проводилися великими колонами снігоприбиральної техніки – це найефективніший спосіб прибирання проїжджих частин доріг від снігу. На вузьких вулицях працювали малі колони.

Одночасно із прибиранням доріг від снігу тривали роботи із приведення у належний стан після снігопаду тротуарів та зупинок громадського транспорту, які обслуговують підприємства «Київавтодору». Для цього було задіяно як малогабаритну снігоприбиральну техніку – трактори та багатофункціональні машини «Bucher», так і бригади з ручного прибирання.

Як повідомили у комунальній корпорації, cьогодні зранку дорожники повністю розчистили від снігу магістральні вулиці міського та районного значення, завдяки чому громадський і приватний транспорт безперешкодно рухається дорогами столиці.

Наразі продовжуються роботи на вулицях місцевого значення. Працівники з ручного прибирання продовжують зимове утримання наземних та підземних пішохідних переходів, сходових маршів та пішохідних зон, які знаходяться на утриманні підприємств корпорації.

- Комунальна корпорація «Київавтодор» дякує всім власникам транспортних засобів, хто цієї ночі не залишив власні автомобілі обабіч вулиць та доріг, що дозволило прискорити процес прибирання, - йдеться у повідомленні.