Марина Хонда: Київ не залишить дітей у складних життєвих обставинах

Марина Хонда: Київ не залишить дітей у складних життєвих обставинах

Центру соціально-психологічної реабілітації дітей №1, що на Троєщині, потрібен  ще один корпус. Це завдання має стати  пріоритетним у соціальній політиці міста, -  таку думку висловила заступник голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда під час перебування у центрі та вивчення проблематики спеціалізованого закладу.     

Зараз тут проживають 87 дітей від 3 до 18 років, які  потрапили сюди внаслідок вживання наркотичних засобів та алкоголю, а також після перебування у виправних закладах чи колоніях. Цілодобово в центрі працюють 60 професійно підготовлених фахівцiв, що забезпечують дітям соціальну соціальну адаптацію та психологічну допомогу.

(Кімната для дошкільнят)

-   Центр переповнений. Поки що він не може приймати усіх  дітей з неблагополучних родин, які цього потребують. Ми  порушимо питання про розширення Центру або зведення нового окремого корпусу, щоб із кожним підопічним можна було працювати по максимуму,- додала заступник голови КМДА.

(Кімната дівчат)

Наразі у Києві існує лише один  заклад для проблемних підлітків, безпритульних дітей, дітей зі складними життєвими обставинами, сиріт та дітей, що позбавлені батьківського піклування.

(Кімната хлопців)