На столичній сцені завдяки литовцям "оживе" сімейка Аддамсів

На столичній сцені завдяки литовцям "оживе" сімейка Аддамсів

19 та 20 квітня у Київському театрі оперети відбудеться прем'єра мюзиклу "Сімейка Аддамсів".  Над цим проектом працюють литовські постановники. 

Історії "Сімейки Аддамсів" розпочалися з коміксів художника Чарльза Аддамса. З 1938 року протягом п'ятдесяти років художник публікував свої сатиричні малюнки про дивну родину в журналі "New Yorker". Історії про Аддамсів неодноразово екранізувалися.

Бродвейський мюзикл "Сімейка Аддамсів" - музична версія розповіді про інфернально-чаклунську родину, тобто таку, що прагнучи зла, насправді творить добро. Події розвиваються навколо нового захоплення дочки Аддамсів Венздей (Середи) "нормальним" хлопцем Лукасом Бейнеке. Знайомство двох сімей має відбутися на званому обіді, який планують влаштувати Аддамси. Венздей і Лукас дають детальні інструкції батькам про те, що треба робити, щоб обід пройшов нормально. Єдине, що поняття "нормально" кожна сім'я трактує по-своєму!

- Зі сцени ми розповідаємо про родину, що з точки зору інших людей, живе не за правилами більшості, але насправді вони живуть правильно: з гідністю, повагою одне до одного, з любов’ю, дотримуючись обіцянок,- говорить режисер-постановник мюзиклу Кестутіс Стасіс Якштас. - Мюзикл нагадує, що головне у житті – сім’я. І це дуже важливо та актуально у наш час, адже родини розпадаються через дрібниці, невеликі сварки, побутові розбіжності. Багато хто забуває, що варто шукати спільні рішення, прагнути порозуміння!

Художник-постановник мюзиклу Гінтарас Макаревічус додає, що у виставі намагаються створити контраст між світлими почуттями родини Аддамсів і темними «потойбічними» декораціями, підсилюючи драматичний ефект. На думку постановників "Сімейка Аддамсів" – родинна вистава, у якій є мораль і для дітей, і для дорослих, де малеча бачить щось своє, а їхні батьки – те, що зрозуміліше їм.

Нагадаємо, в столиці визначили нового керівника Театру на лівому березі