Прапори, книги та іграшки: кияни приєднаються до флешмобу зі Сходом України

Прапори, книги та іграшки: кияни приєднаються до флешмобу зі Сходом України

Дарницька РДА  запрошує киян долучитися до флешмобу «Ми хочемо миру» і зібрати подарунки для шкіл Сходу України.

-Закликаємо  всіх долучитися не словом, а ділом  до збору подарунків дітям Сходу: художню літературу українською мовою, фарби, маркери, альбоми для малювання, м’які іграшки, які передадуть разом з прапорами до шкіл Бахмута, - зазначили в РДА.

Особливістю цього флешмобу є те, що у ньому використають  прапор-рекордсмен -  найдовший державний прапор в Україні, який розгорнули  в Дарницькому районі на День прапора у 2018 році. Кожні 100 метрів  із 2700-метрового полотнища символізували рік незалежності України.

-Частинки цього історичного прапора, у вигляді державних прапорів, роздадуть  усім школам Дарницького району, після чого їх відправлять до шкіл Сходу України. Школярі нашого району та школярі  Сходу напишуть свої побажання та своє бачення картини миру в Україні. Після цього ці прапори з побажаннями дітей передадуть до посольств, які розташовані в Україні, - розповідають організатори.

Символічно і те, що на початку оголошення акції, 22 січня,  у день 100-річчя Дня Соборності України, Рада волонтерів при Дарницькій РДА  відправила 3000 кг гуманітарної допомоги до міста Бахмут Донецької області. А уже з Бахмута її розвезуть у  45 містечок і сіл Донеччини.

Подарунки просять приносити до приміщення Ради волонтерів при Дарницькій РДА за адресою: вул. О. Кошиця, 11 з 22.01.2019 року протягом тижня.