Інноваційний парк UNIT.City збільшився удвічі

Інноваційний парк UNIT.City збільшився удвічі

Інноваційний парк UNIT.City розширився вдвічі, відкривши новий 6-поверховий бізнес-кампус, площа якого складає 16,9 тис. кв м. У новій будівлі з’явились офіси, розраховані на 1000 працівників та 10 тис. відвідувачів щомісяця, а також великий івент-хол для конференцій, розрахований на 400 гостей. Інвестиції у проект склали 50 млн доларів.

Про це під час прес-брифінгу у Києві розповів засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький.

- Сьогодні UNIT.City збільшився вдвічі, підтвердивши свій статус інноваційного парку №1 в Україні. Ми вже вклали в проект понад $50 млн інвестицій, а до кінця 2019 року ця сума становитиме $100 млн. В наших планах відкрити нову чергу будівель і центральну площу, – сказав він.

Нова будівля UNIT.City, вже третій бізнес-кампус інноваційого парку, створена за екологічними принципами – сертифікована за стандартами “зеленого будівництва” американської системи LEED (Leadership in Energy and Environmental Design).

Як розповів співінвестор нового кампусу, засновник компанії KAN Development, Ігор Ніконов, інженерна інфраструктура будівлі спрямована на збереження енергії, водних ресурсів, зменшення викидів CO2 і поліпшення якості повітря всередині. Її звели в рекордні терміни – всього за 1 рік, при цьому будівля не лише високотехнологічна, але й має яскравий архітектурний вигляд.

Також на території технопарку буде облаштовано центральний майдан - Event Plaza на 5 тис. кв. м, який стане серцем усього містечка. Поки він існує лише у вигляді концепту, але буде повністю завершений вже влітку. 

Нагадаємо, школа «етичних» хакерів Сyber School стартувала 26 листопада на території інноваційного парку UNIT.City у Києві.

Фото надані UNIT.City.