Три великих проекти, які змінять життя киян

Три великих проекти, які змінять життя киян

Про великі соціальні й інфраструктурні проекти для киян, які втілюються вже зараз, «Вечірньому Києву» ексклюзивно розповів заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

На Володимирській гірці завершать реконструкцію й відновлять два великих фонтани

У парку Володимирськи гірка до літа збудують два фонтани. Перший великий фонтан буде на верхньому плато парку, неподалеку від дитячого майданчика. А другий поряд з пам’ятником Рівноапостольному князю Володимиру, на середній терасі. У 1898 – 1903 роках у Києві побудували 7 однакових чавунних фонтанів. Деякі з них збереглися: біля Золотих воріт, у Маріїнському парку, а ще фонтани розташовувалися на Європейській площі, у парку Хрещатий, біля театру ім. Франка, на площі Льва Толстого, на Володимирській гірці. Нині місто відновить два фонтани, а згодом – всі інші, щоб їх знову було 7. Вони будуть подібні до Золотоворітського фонтану.

До травня обмежать рух Володимирським узвозом:будують міст та укріплюють схили

Наразі на будівництві пішохідно - велосипедного мосту з Володимирської гірки до Арки дружби народів тривають активні роботи.

Будівельники здадуть об’єктза графіком - до Дня Києва. Нині вже завершили укріплювати підпірну стінку внизу на Володимирському узвозі й відкрили рух транспорту у напрямку Європейської площі. Тепер перекрито до 1 травня рух машин по одній полосі узвозу в напрямку Подолу. Буде такий момент, що будівельникам доведеться на одну ніч повністю закрити рух машин по узвозу. Це трапиться, коли на опори кластимуть полотно майбутнього моста.

Коли кияни – ветерани АТО отримають квартири: є варіанти

Чи зможуть кияни - учасники антитеррористичної операції отримати квартири у Києві, як пообіцяла влада столиці? На це питання є відповідь. Розробленоконцепцію по забезпеченню житлом ветеранів війни з Росією. В середині лютого вона буде представлена на розгляд Київради. За цією концепцєю протягом 3-5 років ветерани будуть повністю забезпечені житлом. Нині на квартирному обліку стоїть 3 тисячі сімей ветеранів. Повністю забезпечили квартирами 363 сім’ї  загиблих героїв, а також інвалідів 1,2,3 групи з числа АТОвців.