Київ з ночі чистять колонами техніки від снігу

Київ з ночі чистять колонами техніки від снігу

Як повідомляє «Київавтодор», з 00.30 ночі 23 січня підприємства «Київавтодору» в активній роботі: в усіх районах столиці триває  прибирання доріг та вулиць від снігу.

Опівночі Київ розпочало засипати снігом. Слідкуючи за синоптичною ситуацією, спецтехніка «Київавтодору» була завчасно розташована на вихідних позиціях, що дало змогу оперативно розпочати роботи з обробки протиожеледними матеріалами столичних доріг проти ковзання та снігових накатів.

Протягом 2-х годин, до 2-ої години ночі посипальними матеріаламии оброблено всі магістральні вулиці, мости і шляхопроводи, спуски і підйоми, вулиці.

Після того спецтехніка «Київавтодору» розпочала наступний етап робіт - прибирання вулично-дорожньої мережі від снігу.

387 одиниць спецтехніки та 54 бригади з ручного прибирання були задіяні до роботи.

Для більш ефективної роботи з 03.00 до 05.00 в усіх районах міста очищення дорожньої мережі проводилось колонами спецтехніки у кількості 4-7 одиниць в залежності від ширини проїжджої частини доріг. Крім того, особливу увагу було приділено прибиранню правої смуги доріг, щоб зранку міський громадський транспорт міг без перешкод працювати.

Паралельно з прибиранням, дорожники проводили механізоване та ручне прибирання підходів до наземних та підземних пішохідних переходів, тротуарів та зупинок громадського транспорту, які знаходяться на утриманні підприємств корпорації.

За прогнозом синоптиків, сніжитиме у столиці до ночі 24 січня. Крім того, вдень очікується посилення снігопаду.

Наразі автодорівці продовжують роботи, триває повторна обробка та прибирання від снігу балансових територій.

Комунальна корпорація «Київавтодор» звертається до водіїв з проханням бути уважними та обережними на дорогах, дотримуватись Правил дорожнього руху та не залишати свої автомобілі обабіч вулиць і доріг, аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки!