Яскраве дозвілля: в Києві створили настільну гру на асоціації

Яскраве дозвілля: в Києві створили настільну гру на асоціації

У столичному арт-просторі ЦУМ проходить художньо-ігровий проект PictoricBox. Його автори – група ілюстраторів Pictoric – представили глядачам 100 ілюстрацій, маленькі копії яких стали основою настільної гри з аналогічною проекту назвою.

- Ідея створення української настільної гри разом з Pictoric виникла відразу після їх лютневої виставки "Декілька історій", яка проходила у ЦУМі. Дуже хотілося, щоб гра була цікава як дорослим, так і дітям. А також не тільки розважала, а й навчала, та несла  естетичне задоволення. Завдяки Pictoric нам це вдалося. Упевнений, що Pictoric Box стане позитивним вибухом серед настільних ігор саме завдяки творчій складовій і, звичайно ж, нетривіальному сюжету, – говорить Дмитро Палієнко, засновник Sky Art Foundation, а також співавтор ідеї створення нової гри. Як обіцяють, у масовий тираж гра вийде вже цього року.

Серед авторів – Анна Сарвіра, Олег Грищенко, Тетяна Денисенко, Поліна Дорошенко, Анна Іваненко, Женя Полосіна, Олена Старанчук, Анна Андреєва, Юлія Тверітіна, Валерій та Олена Тихонюк, Ілля Угнівенко. Як зізнаються самі ілюстратори, головною ідеєю при створенні робіт стала воля фантазії – як художньої, так і тієї, що її відчуватиме кожен глядач.

Сьогодні о 18.30 у столичному арт-просторі ЦУМ (Хрещатик, 38, 7 поверх) відбудеться відкрита зустріч з учасниками художньо-ігрового проекту PictoricBox.  Ілюстратори Pictoric розкажуть не тільки про виставку та дадуть відповіді на усі запитання гостей. Буде можливість зіграти  у нову захоплюючу гру.

Виставка триватиме до 30 січня, вхід вільний.