В столичному Будинку природи запрацював шеститонний акваріум

В столичному Будинку природи запрацював шеститонний акваріум

Відновлено роботу виставки акваріумних риб та рослин, повідомляє Київський міський Будинок Природи.

Візитівкою виставки є унікальний 6-тонний акваріум, який демонструє одночасно колекцію з понад 100 видів живих тропічних водних рослин, зібраних у єдину композицію за голландським стилем. Це найбільший рослинний акваріум в Україні і перший у Європі. Його незвична ввогнута форма дає можливість краще роздивитись екзпозицію акваріуму.

Інші акваріуми виставки демонструють різновиди  водної флори, котрі гармонійно співіснують з спеціально підібраними видами риб. Мешканці акваріумів - це золоті рибки, поліптеруси, піранії та ін. Золоті рибки як декоративна форма золотого карася були виведені 1500 років тому у Китаї. Спочатку це були рибки тільки для ставків імператорів, потім вони стали розводитись в ставках іншої знаті. Тому золоті рибки вважаються символом достатку. Піранії - хижих піраній в цій сім`ї біля 40%. Решта досить миролюбні і харчуються водною рослинністю. Спровокувати хижаків на напад може запах крові. Хижі піранії особливо небезпечні у період нересту, коли риби охороняють свою ікру.

Загалом в експозиції виставки представлено більш ніж 60 видів риб та 120 видів живих водних рослин.

Незмінними доповненнями виставки є ігуана Маша, шиншила Анфіса, черепахи Буля та Булька.

Коли: виставка працює з 12:00 до 18:00, вхід відвідувачів припиняється о 17-00.
Вихідні - неділя, понеділок.  
Де: вул. Рогнідинська, 3
Вартість квитків: 25 грн., 15грн. для дітей шкільного віку, студентів та пенсіонерів, дошкільнята, інваліди, учасники АТО - безкоштовно.

Більш детально про мешканців акваріумів можна послухати, замовивши екскурсію. Екскурсії проводяться для груп від 10 до 20 осіб. Вартість екскурсії складається з вартості вхідного квитка за кожну особу і додатково  50 грн.  з групи. Керівник групи – безкоштовно. Всі екскурсії проводяться тільки за попереднім записом., тел. 234-45-47.