День обіймів у столиці: чи люблять кияни обійматися

День обіймів у столиці: чи люблять кияни обійматися

Сьогодні, 21 січня, відзначають Міжнародний день обіймів. Започаткували його у  1986 року  в CША. Таку ініціативу швидко підтримали в усьому світі, адже обійми – це своєрідний протест на постійно зростаючих напруженість і стрес.

До слова,  2009 року в Лондоні більше сотні  мешканців міста обіймалися цілу добу в приміщенні вокзалу та цим встановили всесвітній рекорд.

«Вечірка» вирішила поцікавитися у киян, як часто вони обіймають своїх рідних, друзів чи навіть незнайомих людей.

Закохані Аліна та Дмитро обіймаються якомога частіше та радять усім.

- Ми обіймаємось дуже часто, майже постійно. Це робить нас щасливими, - коментують молоді люди.

У самому серці столиці – на Майдан Незалежності та Хрещатику –  не можна не помітити аніматорів.  У потішних костюмах вони так чи інакше підіймають настрій дітям і дорослим. Один з аніматорів Сергій розповів «Вечірньому Києву», чи охоче люди обіймають незнайомців.

- Робота аніматора тільки здається легкою. Цілий день, не присідаючи, намагаєшся зробити людей хоча б трохи усміхненими. Але така маленька дрібниця як обійми надихає працювати і робить щасливим, як і мене, так і оточуючих. Приміром, за сьогодні я обійняв 10 чоловік, - зазначив Сергій.

Турботлива мама Катерина часто обіймає своїх діток, каже, що «вони, як ніхто, потребують обіймів».

Отже, не чекайте особливого дня, щоб обійняти близьких людей! Робіть це за кожної нагоди! Давайте обіймами зробимо цей світ добрішим!