Які вулиці Києва «засвітять» за 1 млрд грн

Які вулиці Києва «засвітять» за 1 млрд грн

В 2019 році планують виділити більше мільярда гривень на зовнішнє освітлення столиці. Про це повідомляє фракція київради «Солідарність».

У планах, модернізувати інфраструктуру міського простору, в тому числі системи освітлення магістралей, пішохідних переходів, тротуарів, прибудинкових територій, тощо. Йдеться, приміром, про будівництво мережі зовнішнього освітлення по вулиці Канальній та Центральній, освітлення Вознесенського узвозу. Також у планах – реконструкція мережі зовнішнього освітлення Львівської площі, Михайлівської вулиці, Голосіївського проспекту та кількох вулиць Вигурівщини-Троєщини.

Разом з тим протягом наступних 4 років у місті проведуть капремонт мереж зовнішнього освітлення парків та скверів. А ще – здійснять будівництво мережі архітектурно-декоративного підсвічування шляхопроводу на Одеській площі, декоративного освітлення Видубицького монастиря та Кирилівської церкви.

 - У 2019 році міська влада планує спрямувати на освітлення вулиць столиці та закупівлю необхідного обладнання й техніки більше мільярда гривень. Майже 800 мільйонів з міського бюджету, решту – кошти інших джерел. А уже наступні три роки витрачатимемо на зовнішнє освітлення в середньому по півмільярда гривень. Для такого мегаполісу, як наш Київ, вкрай важливе якісне освітлення. Це, насамперед, скорочує кількість дорожньо-транспортних пригод, знижує вуличну злочинність і вандалізм, – зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету, лідер фракції «Солідарність» Андрій Странніков.

За даними, комунального підприємства «Київміськсвітло», у 2018 році на столичних вулицях було встановлено 10 тисяч led-світильників.

Міську цільову програму зовнішнього освітлення столиці сьогодні підтримали депутати постійної комісії Київради з питань бюджету. Документ мають винести на одне із засідань КМР.

Нагадаємо, оновлену поліцейську станцію відкриють у Солом’янському районі.