Київ забере у МОЗ стоматологічну поліклініку

Київ забере у МОЗ стоматологічну поліклініку

Постійна комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку погодилася прийняти до комунальної власності міста Києва Центральну стоматологічну поліклініку Міністерства охорони здоров’я України.

Відповідний проект рішення “Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва цілісного майнового комплексу державного закладу “Центральна стоматологічна поліклініка Міністерства охорони здоров’я України” Комісія підтримала своєму засіданні 21 січня 2019 року та рекомендувала його прийняти Київраді.

- Два останні роки ця поліклініка вже фінансується з бюджету міста. А на 2019 рік передбачено, що для цього закладу з бюджету Києва виділено 8,3 млн грн, - повідомила директор Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург.

За її словами, не зважаючи на те, що місто повністю фінансує медичний заклад, де працюють 18 лікарів, воно поки не розпоряджається його майном, а прийняття відповідного рішення дозволить вирішити цю проблему. На баланс міста перейдуть приміщення стоматологічної поліклініки загальною площею 2 529 м кв.

Довідка. Центральна стоматологічна поліклініка МОЗ України розташована у Подільському районі столиці, за адресою вул. Межигірська, 43а.

Нагадаємо, відтепер дорослі та маленькі кияни зможуть отримати невідкладну стоматологічну допомогу безкоштовно та цілодобово - завдяки відкриттю двох нових пунктів, які працюють у режимі 24/7 та розташовані на вул. Шота Руставелі, 26, та на вул. Професора Підвисоцького, 4-Б, (дитячий кабінет на базі Дитячої клінічної лікарні № 7 Печерського району м. Києва).