Киян запрошують подивитися на гігантський рушник Єдності

Киян запрошують подивитися на гігантський рушник Єдності

Київська міська організація Народного Руху України провела ходу «Соборність України», присвячену 100-річчю Соборності України.

Активісти пройшлися маршрутом: Стела на Майдані Незалежності –  пам’ятник В’ячеславу Чорноволу на Європейській площі – вул. М. Грушевського –  вул. І. Мазепи – Києво-Печерська Лавра.

Голова Святошинської районної в місті Києві організації Народного руху України Остап Осінчук розповідає:

- Пам’ятник В’ячеславу Чорноволу – священне для нас місце. Це людина, яка положила життя за народний рух, національну ідею, українську Україну. Ми маємо бути нічим не гірше за німців, американців. У нас благодатна земля. Щоб Україна стала щасливою та багатою, має змінитися свідомість людей. Не винуватити ані Ющенка, ані Януковича, ані Порошенка. Ми повинні знати, що таке бюджет, гроші, як подолати корупцію. Ми маємо самі змінитися, стати розумними, бо розумних важко обманути.

У Києво-Печерській Лаврі презентували рушник Національної Єдності. Автор ідеї його створення Тамара Степаненко розповіла, що довжина рушника 9 метрів і працювали над ним 1500 майстрів з усіх регіонів України. Створювали рушник два роки. Рушник експонуватимуть ще декілька днів в Успенському соборі на території Києво-Печерської Лаври.

- Сьогодні у Києво-Печерській Лаврі зібрались культурні діячі й майстрині з усіх регіонів, які працювали над рушником. Вони розкажуть про зміст рушника, про те, що він символізує об’єднання України, – розповідає Андрій, представник оргкомітету акції «Рушник Національної Єдності».