Навігатор на 21-ше січня: куди піти у Києві

Навігатор на 21-ше січня: куди піти у Києві

Зробити понеділок не таким вже й важким допоможе наша добірка. Сьогодні на вас чекають історичні дискусії, захоплююча лекція про Місяць, різдвяний концерт, перегляд і обговорення фільму Бертолуччі тощо.

Вечір історичний: Акт Злуки і Директорія

Історики Василь Яблонський і Валентина Піскун. Головні теми дискусії: Акт Злуки це перемога національної ідеї чи змушений крок? Відгомін події у пресі і карб у свідомості нації. Про долю творців Соборності і долю самого Акту.

Коли: о 16.00
Де: Музей Української революції 1917-1921 років, вул. Володимирська, 57
Вхід вільний

Вечір музичний: Вокальний ансамбль “Perfectum”

“Perfectum”  -  це шість чоловічих голосів, які звучать у професійній акапельній формації. У програмі різдвяного концерту прозвучать духовні твори, колядки в авторських аранжуваннях, а також добре знані європейські різдвяні пісні (carols) та гімни, так як «Silent night», «White Christmas», «We wish You a Merry Christmas» та інші. Гості концерту – Оксана Нікітюк (сопрано) та струнний квартет «Black Tie».

Коли: о 19.00
Де: Національна філармонія України, Володимирській узвіз, 2
Вартість квитків: 70-250 грн.

Вечір науковий: "Колонізація Місяця, реальність та проблеми"

Мі́сяць — єдиний природний супутник планети Земля. Другий за яскравістю об'єкт на земному небосхилі після Сонця і п'ятий за величиною супутник планет Сонячної системи. Станом на 2018 перший і єдиний позаземний об'єкт природного походження, на якому побувала людина.  На лекції будуть розглянуті загальні відомості про Місяць та його відвідини людьми, а також  які програми по колонізації Місяця існують, та які проблеми можуть виникнути при спробах  колонізування нашого супутника. Про все це розкаже астрофізик, науковий співробітник Головної астрономічної обсерваторії, кандидат фіз.-мат. наук  Анатолій Василенко.

Коли: о 19.00
Де: iHUB, вул. Хрещатик, 10
Вартість квитків: 120 грн; пенсіонери, діти старшого шкільного віку -  80 грн.

Вечір в кіно: "Кістлява кума" Бертолуччі

Разом з кіноклубом “Ракурс” пропонують зануритись в творчість Бернардо Бертолуччі, ділитися враженнями та подивится його ранні роботи. Модератор зустрічі: Дмитро Фіалков.
"Кістлява Кума"( 1962 р.)
У парку на березі річки Тібр знайдено тіло жорстоко вбитої повії. Поліція знаходить людей, які перебували в парку в момент вбивства. На допитах кожен з них розповідає свою версію події. Один з них і є вбивця.

Коли: о 19.00
Де: Дім "Майстер Клас", вул. Богдана Хмельницького, 57Б
Вартість квитків: 50 грн. Реєстрація за посиланням 

Вечір в театрі: Безталанна. Нездійсненне

Творче об'єднання "ВІТРЯК" презентує постановку режисера Василя Вітера. Історія про кохання, зраду, ревнощі, запальні вчинки і не менш шалену енергію. Вона написана понад 130 років тому, але тема п’єси вічна й актуальна дотепер. У виставі є танці, пластичні етюди, поцілунки, бійки. Також під час розробки знайдено дещо цікаве про автора Івана Карпенка – Карого, про деякий зв’язок, його персонажів із реальними людьми. Виконавці - режисери, вони учасники творчого об’єднання «ВІТРЯК».

Коли: о 19.00
Де: Центр Леся Курбаса, вул. Володимирська, 23в
Вартість квитка: 90 грн., учням і студентам 50 грн.