Київський театр "Золоті ворота" шукатиме нового керівника

Київський театр "Золоті ворота" шукатиме нового керівника

За підсумками конкурсу на заміщення посади директора-художнього керівника Київського академічного театру драми і комедії на лівому березі Дніпра його новим очільником стане Стас Жирков (у тандемі з Тамарою Труновою). Наразі він є керівником театру "Золоті ворота", але не має права суміщати дві керівні посади. Тому на заміщення посади директора-художнього керівника театру "Золоті ворота" буде оголошений конкурс.

Стас Жирков є художнім керівником "Золотих воріт" з 2014 року. Разом з ним в театр прийшла молода творча команда. З гаслом "Завжди відкриті для тебе" вони перетворювали театр на місце зустрічей та місце нових знайомств – із авторами вистав, із акторами, із новими художніми світами. 

У 2017 році театр отримав статус академічного. Рішення підтримали 88 депутатів Київради. 

Київський театр “Золоті ворота” існує вже 39 років. За цей час театр пройшов шлях від пересувного проектного театру, що запрошував артистів на певний строк для участі в спектаклях або концертах на основі договору, до стаціонарного театру із високими художніми та фінансово-економічними показниками. За роки незалежності “Золоті ворота” показали свої вистави у Великій Британії, Німеччині, Польщі, Білорусі. Вистави та актори театру мають відзнаки професійної театральної премії “Київська Пектораль”. У 2017 році театр зіграв 232 вистави, збільшивши кількість глядачів до 10 тисяч. Наповнилася репертуарна афіша закладу культури: за 3 роки (2015-2017) театр підготував 18 прем’єр, більшість з яких викликала резонанс. 

Нагадаємо, 10 яскравих видань першого Київського фестивалю фотокниг