Водохреще у парку «Наталка»: 30 мерів разом з Кличком занурились в крижану воду

Водохреще у парку «Наталка»: 30 мерів разом з Кличком занурились в крижану воду

Сьогодні, українці святкують одне з  найбільших релігійних свят - Богоявлення або Хрещення Господнє.

Фото Бориса КОРПУСЕНКА
Фото Бориса КОРПУСЕНКА

Люди вірять, що занурившись на Водохреще у крижану воду можна змити всі гріхи, а тіло вилікувати від хвороб. Парк «Наталка» є одним з найпопулярніших місць. Тож,  сьогодні  разом з киянами у «Йорданські» води Дніпра занурилися  мер столиці  Віталій Кличко  та його колеги-мери з 30-ти міст, а також голови столичних районів, заступники голови КМДА та народні депутати.

-Я дуже радий, що багато мерів з різних міст України на Водохреще приїхали до Києва, приєдналися, ми всі разом пірнули в ополонку в Дніпро. Я переконаний: здорові і сильні мери – сильна  Україна!» – коментує Віталій Кличко.

Також, мер зазначив, що кожного року пірнає в ополонку і радить усім.

Охочими до пірнання були й місцеві мешканці. Киянин Сергій вже 5 рік поспіль занурюється в ополонку  та ділиться враженнями разом з "Вечіркою".

-Скажу Вам відверто, я вірю у цілющі властивості таких купань. З  дитинства часто хворів. Навіть вдома міг «схопити» якусь застуду. Панацеєю став спорт і…  зимові купання. Відколи почав загартовувавти свій організм, імунітет покращився, а про застуду тільки згадую,- розповідає Сергій Чередніченко.

Сміливими були й дівчата. Студентки 3 курсу Тетяна та Василіса вперше наважились пірнути у крижану воду.

-Ще рік тому ми думали, що це щось неможливе. Так страшно,  як стрибнути з парашутом. Але ми це зробили….ми пірнули у цю крижану воду і в захваті… Ми не тільки змили, як то кажуть гріхи чи хвороби, ми й подолали власний страх, - діляться враженнями Тетяна Стужук і Василіса Савченко.

Професійний тренер з плавання Дмитро прийшов на Водохреще не тільки поплавати, а й бажання загадати.

-В цей сакральний  день, я завжди загадую бажання пірнаючи у воду. Як  це не дивно, мої мрії збуваються. Але новачкам раджу добре підготувати свій організм перед таким випробуванням, бо бажання - бажаннями, а головне, щоб це не нашкодило здоров’ю, – розповідає Дмитро Бойчук.