У центрі столиці нужденним безкоштовно роздають харчі

У центрі столиці нужденним безкоштовно роздають харчі

У самому серці Києва представники новоствореної Православної Церкви України безоплатно роздають їжу  безхатченкам та літнім людям, які її потребують. Чотири рази на тиждень на головну площу столиці приїжджає автобус з харчами, які комусь можуть зберегти життя.

Благодійна акція проводиться вже протягом трьох років на незмінному місці – Майдані Незалежності. Кожен голодуючий знає: коли й де йому можуть надати допомогу та погодувати, - інформує Роман Холодов, організатор та представник ПЦУ.

Як розповідає пан Роман, щоразу  приходить близько 200 чоловік.  Частують людей не лише кашами та котлетами, а також вафлями, сирниками та чаєм.  Уся їжа купується за церковний кошт.

Якщо так трапляється, що хтось потрапляє до лікарні, то ми допомагаємо також. Зокрема найбільше співпрацюємо з лікарнею №17, трохи менше з 12-ою, а також маємо хоспіс, - повідомляє пан Холодов.

По безкоштовну вечерю приходять не лише безхатченки, а також й літні люди, яким не вистачає пенсійних коштів.

Пенсія у нас маленька. Допоки заплатиш за усі комунальні - так нічого й не залишається. А тут, я знаю, тебе завжди нагодують та допоможуть, - розповідає пенсіонерка Валентина.