На Другий Святвечір до Уряду завітав вертеп з колядою

На Другий Святвечір до Уряду завітав вертеп з колядою

18 січня християни відзначають Другий Святвечір або Водохресний вечір. Тож до Будинку Уряду з колядою та вертепом завітали студенти Київського осередку Української академії лідерства, які, підтримуючи давні українські традиції, прагнуть “огорнути колядою всю Україну”. Колядники привітали урядовців з Різдвяними святами та побажали успішного року.

Фото - КМУ
Фото - КМУ
Фото - КМУ
Фото - КМУ
Фото - КМУ
Фото - КМУ
Фото - КМУ
Фото - КМУ
Фото - КМУ
Фото - КМУ

Про це повідомляє офіційний портал Кабінету Міністрів України.

- У стінах Кабінету Міністрів відбувся Вертеп – це говорить, що все буде добре у нас і в Україні, чого бажаю й усім співвітчизникам. Сьогодні Будинок Уряду перетворився на театр, в якому студенти Української академії лідерства поділилися своїми напрацюваннями завершення Новорічно-різдвяних свят, зарядили різдвяним духом та позитивною енергією на увесь рік, - прокоментував подію Державний секретар Кабінету Міністрів Володимир Бондаренко.

Він подякував учасникам Української академії лідерства за чудовий Вертеп та побажав нових творчих програм.

- Майбутнє є. Майбутнє – це ви. Україна зараз – це ви! Ви – UkraineNOW! - наголосив Володимир Бондаренко.

Своєю чергою керівник Київського осередку Української академії лідерства Дмитро Олійник вручив Володимиру Бондаренку Подяку за успішну співпрацю з Секретаріатом Кабінету Міністрів України.

Нагадаємо, у Київській міській раді Щедрий Миколай на благодійному ярмарку збирав кошти на підтримку поранених, які лікуються у Київському військовому госпіталі.

Фото - портал КМУ.