У столичному транспорті контролери працюватимуть разом з поліцією

У столичному транспорті контролери працюватимуть разом з поліцією

КП «Київпастранс» було прийнято рішення про відновлення спільних рейдів із Національною поліцією України. «Такі заходи не тільки захистять наших пасажирів і співробітників від агресивних порушників, але й допоможуть розібратися у конфліктних ситуаціях» - пояснюють у «Київпастрансі».

Таке рішення прийняте після недавнього конфлікту з агресивним пасажиром. КП «Київпастранс» подякував своїм співробітникам на маршруті за професійне виконання службових обов`язків і особливо - у таких надзвичайних ситуаціях, коли агресія порушника зашкалює.

-Ми також вдячні самому порушникові, який власноруч зняв відео-доказ свого порушення. Поліція претензій до дій працівників підприємства не має. А дане відео ми збережемо собі як додатковий навчальний матеріал для нашого персоналу із місця подій, адже в нашому курсі навчання працівників комунального підприємства були, є і будуть обов’язковими, окрім інших затверджених, такі дисципліни як етика та конфліктологія, - говорять у "Київпастрансі". 

 У громадському транспорті Києва діє правило: бажаєш скористатися послугами – сплати 8 гривень за проїзд, а в разі, якщо контролери спіймали пасажира без квитка, то, будь ласка, сплачуй штраф 160 гривень за адміністративне правопорушення. 

-Проте один з пасажирів , що користувався громадським транспортом 15 січня, чомусь вирішив, що для нього це правило проїзду не діє, - повідомляє прес-служба  підприємства. - Коли пара контролерів (жінка 22 роки та чоловік 26 років) зайшли на зупинці завод «Промзв`язок» у тролейбус, що слідував за маршрутом №27, та розпочали перевірку проїзних документів згідно посадової інструкції, жінка-контролер попросила вище зазначеного пасажира показати закомпостований квиток, натомість пасажир не зміг підтвердити сплату свого проїзду і заявив, що взагалі не знає, де його квиток, який він «ніби-то мав і компостував», та почав просуватися до виходу на кінцевій, відмовляючись сплатити штраф за безквитковий проїзд. Контролер-чоловік перегородив порушникові вихід, а коли той намагався вискочити – не пустив порушника. Тоді порушник вдарив у обличчя кондуктора-чоловіка та, ухопившись руками за поручні, почав бити ногами в спину. Жінка-водій перелякалася і вискочила з тролейбусу, аби терміново подзвонити на 102, щоб викликати наряд поліції. Тільки через те, що водій своєчасно зреагувала і заблокувала двері транспорту, порушник не втік, а був вимушений залишитися на місці свого злочину до приїзду поліції.