Київ - дружній до дітей

Київ - дружній до дітей

Столиця України створює максимально комфортні умови для маленьких містян. Влада піклується про безпеку, розваги та здоровя майбутнього покоління. 

Іноземні волонтери навчають особливих дітей англійської у Києві

Соціальний табір з елементами англомовного середовища для вихованців стартував у Київському міському центрі реабілітації дітей з інвалідністю. Такий захід відбувається вже вдруге. Влітку приїжджали волонтери з Америки, цього разу навчати дітей приїхали двоє волонтерів з Туреччини.

Київ інвестує кошти у реабілітацію дітей, що потрапили у біду

Столичний Центр соціально-психологічної реабілітації дітей – перевантажений. Міська влада шукає можливості для соціальної адаптації «важких» вихованців та їх повернення до нормального життя. Наразі у Центрі надають прихисток дітям  від 3 до 18 років. Всього тут 87 вихованців, а потребують допомоги значно більше. Як розповіла директор центру Юля Фещенко, понад третина їхніх  вихованців уже мали справу з легкими наркотиками або алкоголем. Байдужість та халатність батьків доводить до того, що у Центр потрапляють діти із затримкою психічного розвитку та педагогічно занедбані.

Марина Хонда: Київ не залишить дітей у складних життєвих обставинах

Центру соціально-психологічної реабілітації дітей №1, що на Троєщині, потрібен  ще один корпус. Це завдання має стати  пріоритетним у соціальній політиці міста, -  таку думку висловила заступник голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда під час перебування у центрі та вивчення проблематики спеціалізованого закладу.     

Нові правила зарахування у столичні дитсадки: хто в пріоритеті

Зарахування дітей до комунальних дитячих садочків столиці має відбуватися прозоро та з урахуванням прав громади міста Києва. Про це заявив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

-Зарахування у дитячі садочки у 2019 році потребують 6,5 тисячі дітей від 3 до 5 років, при цьому, всього близько 2 тисяч із них мають підтверджений статус «киянин». То ж як їм бути у ситуації, коли вони не можуть потрапити до комунальних садочків у своєму ж рідному місті? Захист прав територіальної громади – прямий обов’язок органів місцевої влади, саме тому в електронній черзі ми будемо зберігати пріоритетність осіб, які офіційно зареєстровані у Києві. Зарахування до садочків має відбуватися прозоро і з урахуванням прав громади міста Києва, – сказав заступник голови КМДА.

Родина зі золотими кубками: киянка Олена Гандей та її 10 дітей 

Материнська любов й опіка – найважливіше у житті кожної людини. Киянка Олена Гандей вже понад 10 років дарує дітям з неблагополучних родин справжню сім’ю. Наразі у дитячому будинку сімейного типу вона, разом з чоловіком Назарієм, виховують 10 діток: 5 біологічних, одного всиновленого та 4 прийомних.

Кияни можуть безкоштовно відвідати стоматолога у цілодобовому режимі

Безкоштовно отримати невідкладну стоматологічну допомогу дорослі та маленькі кияни можуть у цілодобовому режимі, завдяки відкриттю двох нових пунктів, що працюють 24/7.

Багатодітна родина отримала від міста мікроавтобус

Заступник голови КМДА Марина Хонда вручила ключі від мікроавтобусу Фольксваген багатодітній родині.  Кілька років тому міська влада забезпечила  велику родину  власним житлом - 5-ти кімнатною квартирою.

Особливі діти столиці отримають дитсадок з майстернею та кімнатою з Лего

Тривають роботи з повної реконструкції дошкільного навчального закладу № 652 у Дарницькому районі столиці. За його словами, об‘єкт готовий приблизно на 75%. вже в третьому кварталі 2019 року новий дитсадок прийматиме маленьких вихованців. Розрахований він на 210 дітей (11 груп).

Дитячу клінічну лікарню № 4 капітально відремонтували

Дитячу клінічну лікарню № 4 оновили: відбулася повна термосанація корпусу стаціонару та капітальний ремонт кількох відділень, зокрема, в поліклініці. Цей медичний заклад обслуговує Солом`янський, Святошинський, Голосіївський, Шевченківський райони. Минулого року 210 тисяч дітей отримали в ньому необхідну медичну допомогу. У поліклініці відремонтували також два басейни, які не працювали 15 років і більше 100 дітей на добу зможуть проходити курс лікувального плавання.

На Троєщині відновлять проблемний дитсадок дітям

Роботи з відновлення функціонування дитячого садка №782 (вул. Сабурова, 16а) розпочнуться вже в цьому році – в бюджеті міста Києва передбачені 16 млн. гривень. Садок матиме 250 місць, 14 груп.

Для дітей повертають садок на Солом'янці й оновлюють стадіон з трибунами

У Солом’янському районі реконструюють приміщення дошкільного навчального закладу № 306. Реконструкція будівлі дитсадка на Повітрофлотському проспекті, 40-А дозволить збільшити мережу дошкільних навчальних закладів, адже наразі у дитсадках комунальної власності на 100 місць нараховується 122 дитини.

Школі на Печерську оновили їдальню

У столичній школі №88, що на Печерську, капітально відремонтували їдальню, обладнання якій закупило районне управління освіти.

Головне фото: Діти в місті Київ