Кличко обіцяє до травня навести лад на вокзалі

Кличко обіцяє до травня навести лад на вокзалі

Мер Києва Віталій Кличко ініціював виїзну нараду, присвячену наведенню ладу на центральному залізничному вокзалі столиці, до якої запросив міністра інфраструктури України Володимира Омеляна та начальника головного управління національної поліції у м. Києві Андрія Крищенка. 

Про це повідомляє офіційний портал КМДА.

- Десятки мільйонів людей на рік користуються залізничним вокзалом, і наше спільне завдання – привести його у належний стан, аби пасажири почувалися комфортно і перші враження людей, які приїздять до столиці, були позитивними. Вокзал не підпорядковується місту, але ж ми не можемо просто спостерігати за тим, що тут відбувається. Тому давайте разом вирішувати цю проблему, – підкреслив Віталій Кличко.

За словами Віталія Кличка, є плани до травня перетворити залізничний вокзал столиці на сучасний європейський вокзал.

- Ми маємо на увазі благоустрій території, заміну асфальтового покриття, наведення ладу із паркуванням, упорядкування торгівлі, – зазначив Віталій Кличко.

Із міністром інфраструктури та главою столичної поліції мер оглянув приміщення залізничного вокзалу та прилеглу територію.

Мер переконаний, що реалізувати це можливо тільки за умови злагодженої роботи КМДА, Міністерства інфраструктури, поліції та «Укрзалізниці».

Учасники виїзної наради визначили ключові питання, щодо благоустрою території залізничного вокзалу.

- Робоча група протягом двох тижнів ці питання відпрацює, потім ми зустрінемося і ухвалимо вже детальний план наших скоординованих дій. Щоб до травня центральний залізничний вокзал і територія навколо нього виглядали сучасно і по-європейськи, – підкреслив мер Києва.

Нагадаємо, відтепер люди з інвалідністю зможуть придбати пільгові квитки на поїзд онлайн.