Навігатор на 18-те січня: куди піти у Києві

Навігатор на 18-те січня: куди піти у Києві

Сьогодні на вас чекають цікаві зустрічі, кінопокази, музика Паганіні, колядки та навіть історія математики. 

Відкриття виставки "Українське Різдво"

В експозиції  -  роботи учнів Державного спеціалізованого мистецького навчального закладу Київської дитячої школи мистецтв № 2 ім.М.І.Вериківського «Українське Різдво». Тут можна побачити і українських колядників, і засніжений Андріївський узвіз, і Янголів, що сповіщають про народження Христа, і різдвяні гуляння молоді, які так неповторно змалював Микола Гоголь у повісті «Ніч перед Різдвом».

Коли: о 15.00
Де: Національний музей літератури України, вул. Б. Хмельницького, 11
Вхід вільний

Кіноперегляд в бібліотеці: "Вбивство священного оленя" 

В рамках фестивалю "Нове британське кіно" покажуть трилер Йоргоса Лантімоса. Підліток намагається зблизити успішного хірурга зі своєю самотньою матір’ю – та наслідки його вчинків будуть вкрай неочікуваними. У ролях: Ніколь Кідман, Колін Фаррелл, Алісія Сільверстоун. 

Коли: о 15.00
Де: Київська обласна бібліотека для юнацтва, вул. Драгомирова, 8, 
Вхід вільний

Вечір науковий: Алгебра і числа: історія, сьогодення, виклики

На лекції Тарас Павлов розкаже про перші числа і спроби рахувати та різні числові системи, торгівлю та появу від’ємних чисел, геометрію та нерозумні числа, дроби, 
квадратні рівняння та алгебраїчні числа,трансцедентні числа, дійсні числа, континуум та інше. 

Коли: о 18.00
Де: Київський будинок вчених, вул. Володимирська, 45-а
Вхід за абонементом (70 грн за всі події до травня 2010), потрібна реєстрація

Різдвяний вечір при свічках

Солістка капели ім. Л.Ревуцького Анна Зарицька запрошує всіх на концерт, одна з частин якого буде присвячена Різдву. У програмі бере участь квартет "Impressio" і молодша група хору хлопчиків та юнаків капели ім. Л.Ревуцького.

Коли: о 19.00
Де: Шоколадний Будиночок, вул. Шовковична, 17/2
Вартість квитків: 200 грн.

Вечір музичний: Paganini Forever

Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України та солісти Антоній Баришевський (фортепіано), Юлія Ван(скрипка) виконають "Каприси"  Н. Паганіні-М. Скорика,  "Рапсодію на тему Паганіні для фортепіано з оркестром" Сергія Рахманінова та "Концерт № 1 для скрипки з оркестром" Н.Паганіні. 

Коли: о 19.00
Де: Національна філармонія України, Володимирський узвіз, 2
Вартість квитків: 100-500 грн.

Вечір актуальний. Veteran Public Talk

Відкрита зустріч із Іванною Климпуш-Цинцадзе, Віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. Обговорюватимуться питання: Яким є образ України у світі в контексті співпраці з ЄС та НАТО?  Які перспективи очікують Україну у найближчому році? Які виклики актуальні для країни зараз та які рішення чекають на нас найближчим часом?

Коли: о 19.00 
Де: Veteran Hub, вул. Юрія Іллєнка, 42
Вхід вільний, попередня реєстрація обов'язкова

Зірки DOC у "Лірі": стрічка "Бергман" та лекція 

Спеціальний показ документальної стрічки Яне Маґнуссон "Бергман". Фільм присвячений видатному кінорежисеру, сценаристу, театральному режисеру Інгмару Бергману, 100 річчя якого 2018 року відзначав увесь кіносвіт. Водночас власний екскурс в життя і творчість Інгмара Бергмана перед показом фільму запропонує український кінокритик, виконавчий продюсер телеканалу UA:Культура Лук'ян Галкін.

Коли: о 19.30 
Де: кінотеатр "Ліра", вул. Вел. Житомирська, 40
Вартість квитків: 80 грн.