Біля станції метро «Почайна» капітально відремонтують шляхопроводи

Біля станції метро «Почайна» капітально відремонтують шляхопроводи

Шляхопроводи на перетині вулиці Богатирської та Оболонського проспекту в Оболонському районі столиці капітально відремонтують.

Відповідний робочий проект затверджено розпорядженням КМДА.

-Реалізація проекту дасть змогу суттєво покращити якість транспортного обслуговування в районі станції метро «Почайна». Зокрема, передбачено оновлення шляхопроводу на вулиці Богатирській – магістральній вулиці загальноміського значення регульованого руху, модернізація дорожнього покриття та тротуарів. Фінансування робіт здійснюватиметься за рахунок столичного бюджету. Капітальний ремонт триватиме з урахуванням експертного звіту Державного підприємства «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІпроектреконструкція», - йдеться у розпоряджені.

Нагадаємо, що торік у Києві відремонтували майже 300 кілометрів доріг, а загалом протягом останніх років оновлено понад 830 кілометрів столичних доріг, 26 мостів і шляхопроводів. Цього ж року на будівництво, ремонт та утримання автомобільних доріг у столиці, з урахуванням субвенції з Держбюджету, закладено близько 1,5 млрд гривень.