Легендарний тенор вперше виступить у Києві

Легендарний тенор вперше виступить у Києві

13 лютого 2019 року в Національному палаці мистецтв "Україна" відбудеться концерт Пласідо Домінго.

Пласідо Домінго - всесвітньо відомий, багатогранний артист. Визнаний як один з кращих і найбільш впливових оперних співаків в історії. Його репертуар включає 148 провідних оперних партій, більше, ніж у будь-якого іншого тенора в історії, з більш ніж 3900 виступів. Більш ніж 100 його записів повних опер, збірників арій і дуетів, і кросоверів принесли йому дванадцять премій Grammy, в тому числі три Latin Grammy.

Пласідо Домінго записав понад п'ятдесят музичних кліпів і виграв дві нагороди Emmy. У 1990 році він і його колеги Хосе Каррерас і Лучіано Паваротті брали участь в спільних концертах Трьох тенорів, які пройшли з величезним успіхом у всьому світі і залучили мільйони нових шанувальників опери.

Домінго диригував понад 500 оперних вистав і симфонічних концертів з Метрополітен-опера, Лондонською Королівською оперою, Віденською державною оперою, Лос-анджелеською оперою, Чиказьким симфонічним оркестром, Віденською Філармонією, Монреальським симфонічним оркестром, Національним симфонічним оркестром, Лондонським симфонічним оркестром, Лос-анджелеською філармонією і Берлінською філармонією.

Виступ Пласідо Домінго відбудеться у супроводі Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.

Коли: 13 лютого, о 19:00
Де: Національний палац мистецтв Україна (вул. Велика Васильківська, 103)
Вартість квитків: до 5999 грн.