Кінопрем*єри тижня в столиці: Астерікс, королева Шотландії і Полароїд

Кінопрем*єри тижня в столиці: Астерікс, королева Шотландії і Полароїд

Традиційно в четвер в прокат виходять нові фільми. Цього тижня в кінотеатрах можна подивитися історичну драму про двох королев, анімацію про улюблених галлів та документалку про феномен Polaroid.


МАРІЯ - КОРОЛЕВА ШОТЛАНДІЇ


Королева Франції в шістнадцять років і вдова у вісімнадцять. Її змушували знову вийти заміж, адже жінка одна нічого не зможе досягти в XVI столітті. Але Марія Стюарт вирішила вчинити зовсім інакше – вона повернулася до рідної Шотландії, щоб забрати собі трон. У той же час в Англії помер король, а престол дістався Єлизаветі І. Яка володіє всією Англією та Шотландією, і не збирається віддавати владу двоюрідній сестрі. Як дві жінки мали таку владу у країні, де всюди було верховенство чоловіків – велика загадка. Їх боротьба за трон увійшла в історію, тому що одна з них заради цієї влади віддала навіть свою голову.

Фільм заснований на романі Джона Гая "Моє життя належить мені: справжня історія Марії – королеви Шотландії".

Жанр: біографія, драма, історія
Режисерка: Джозі Рурк
В ролях: Сірша Ронан, Марґо Роббі, Девід Теннант
 

СКЛО

Продовження історії про злочинця з множинним розладом особистості (картина "Спліт"). Цього разу вони разом з «Містером Скло» — терористом з інвалідністю,  чиї кістки можуть зламатися від найменшого впливу, стикаються зі своїми старими ворогами: Кейсі Кук і супергероєм Девідом Даном.
 

Жанр: детектив, драма, трилер, фантастика

Режисер: М. Найт Шьямалан

В ролях: Брюс Вілліс, Семюел Л. Джексон, Джеймс МакЕвой


АСТЕРІКС І ТАЄМНЕ ЗІЛЛЯ

Багаторічний галльський друїд Панорамікс після падіння і перелому обох ніг змушений шукати собі молодого спадкоємця,якому зможе передати таємничий рецепт зілля. Адже саме воно надає представникам маленького галльського селу нелюдських сил. Тепер найкращі з галлів, Астерікс і Обелікс, зобов'язані допомогти старому, який не може ходити, знайти того самого єдиного гідного молодика. Це непросто, адже рецептом зілля зацікавилися різні самозванці і зловмисники. 
 

Жанр: анімація, комедія, сімейний, фентезі

Режисери: Александр Астьє, Луїс Кліши

МИТТЄВІ МРІЇ

Коли Polaroid оголосив кінець випуску своїх відомих фотоапаратів Polaroid в 2008 році, невелика група ентузіастів викупила останню діючу фабрику. Серед них – колишній вчений Стівен Герчен, що раніше співпрацював з винахідником Polaroid. Він вирішив розгадати секрет втраченої хімічної формули фотоплівки і явище Polaroid загалом. МИТТЄВІ МРІЇ – це фільм про вплив феномену Polaroid на майбутнє фотографії та медіа, контрастну різницю між аналоговою та цифровою ерами у фотографії, а також їх зв’язок.
 

Жанр: документальний

Режисер: Віллем Баптіст

Нагадаємо, Маніпуляції на виборах: в Києві покажуть актуальне документальне кіно