«Відкриті» послуги для киян: які сервіси пропонує перший поверх мерії

«Відкриті» послуги для киян: які сервіси пропонує перший поверх мерії

У будівлі КМДА на Хрещатику, 36, завершилася реконструкція першого поверху, яка тривала із жовтня. Журналісти «Вечірки» вирішили завітати до Київради з ревізією.

Перше, що впадає у вічі – це стильні дерев’яні двері на вході. Раніше, щоб відкрити старі, треба було докласти чимало зусиль. Тож їх замінили на нові, легші.

Перший поверх мерії перетворили на відкритий публічний простір. Тут облаштували пандуси, розширений доступ до ліфтів, двері, які відчиняються в обидві сторони і дворівневі столи зі спеціальним пониженням.

Вхід до будівлі - через металошукачі. Поряд з одним із них інтроскоп, який дозволяє оглянути вміст сумок, не відкриваючи їх. Як пояснюють фахівці це для безпеки працівників та відвідувачів.

Ресепшн та гардеробна об’єднані та знаходяться поруч із входом. Щоб потрапити до приймальні громадян, пропусків не потрібно.

Протягом дня у мерії чимало відвідувачів і збираються черги. Проте, усім є де розміститися на зручних стільцях та пуфах.

На великих екранах представлена інформація щодо організації прийому відвідувачів.

На першому поверсі працюють відділ інформаційного забезпечення та комунікації: приймальня для учасників АТО, звернення громадян, доступу до публічної інформації, службова кореспонденція юридичних осіб КМДА, Віталія Кличка та службова кореспонденція помічників депутатів.

Є окремі приміщення для проведення лекцій, прес-конференцій і громадських зборів. Створені технічні умови для трансляції засідань Київради, відео- та фотоматеріалів.

Зазвичай люди приходять з такими проблемами як відсутність освітлення у під’їзді, не прибрана прибудинкова територія, ремонт та обслуговування зливостоків, ремонт та заміна електроприладів і багато ін.

Якщо ви прийшли з дітьми, сумувати їм не доведеться, бо для них облаштували ігрову зону.

Окремо передбачене місце для грудного годування. А в санітарних кімнатах є навіть сповивальні столики, доступ до яких мають як жінки, так і чоловіки.