Мер Києва подивився, як відремонтували дитячу міжрайонну лікарню

Мер Києва подивився, як відремонтували дитячу міжрайонну лікарню

Одне з головних завдань столичної влади зробити все, аби кияни отримували ефективне лікування в комфортних умовах. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції дитячої клінічної лікарні № 4, де відбулася повна термосанація корпусу стаціонару та капітальний ремонт кількох відділень, зокрема, в поліклініці.

Цей медичний заклад обслуговує Солом`янський, Святошинський, Голосіївський, Шевченківський райони. Минулого року 210 тисяч дітей отримали в ньому необхідну медичну допомогу.  

-Тут було здійснено капітальний ремонт приміщень першого поверху поліклініки. Проведено термосанацію корпусу стаціонару, також повністю замінили вікна та двері. Це дозволить значно знизити споживання теплової енергії. І зекономити до 700 тисяч гривень на рік,  - підкреслив Кличко.  

У поліклініці відремонтували також два басейни, які не працювали 15 років і більше 100 дітей на добу зможуть проходити курс лікувального плавання у цих басейнах.

За кошти міського бюджету в лікарні встановили та запустили в експлуатацію дизель – генератор, який вкрай необхідний медичній установі, та  ліфт в корпусі стаціонару. Загальна вартість ремонтних робіт -  17 мільйонів гривень. Ще 10 мільйонів витратили на закупівлю медичного обладнання для лікарні.

 

-Медичні працівники ще кілька років тому і не мріяли, що будуть працювати на такому сучасному обладнанні.  Міська влада минулого року передала нам дуже дорогий апарат ультра-звукової діагностики. Це була наша мрія, - зазначила головний лікар Валентина Залеська. 

Майже 300 дітей, - це втричі більше попереднього, щодня  зможуть отримати в оновленому відділенні поліклініки послуги із реабілітації за сучасними міжнародними стандартами фізіотерапії, бальнеології, грязелікування, релаксації. В приміщеннях поліклініки виділено місця і для паркування дитячих візочків, облаштували зручні зони відпочинку для дітей та батьків із дотриманням принципу безбар`єрності. 

Мер столиці зазначив, що в дитячій клінічній лікарні № 4, як і в інших лікарнях столиці,  запровадили  електронний запис пацієнтів на амбулаторний прийом до лікаря. 

Також Кличко ознайомився з презентацією зведення на проспекті Космонавта Комарова першої на правому березі лікарні швидкої медичної допомоги. За словами мера, таке рішення ухвалили у зв'язку з гострою необхідністю забезпечення невідкладною медичною допомогою тих киян, що мешкають на правому березі столиці. Наразі там немає жодної лікарні швидкої допомоги.

-Все, що ми сьогодні робимо – це реконструкція та ремонт старих приміщень. А це буде нова лікарня, нового рівня. Роботи з її будівництва розпочнуть вже навесні цього року, - відзначив Кличко.