Інформація у кілька кліків: важливі електронні сервіси Києва

Інформація у кілька кліків: важливі електронні сервіси Києва

Робота і дозвілля киян вже стали неможливими без ноутбуку або смартфону. Тому місто постійно запроваджує сервіси, які роблять життя його мешканців зручнішим.

"Вечірній Київ" підготував продовження огляду онлайн-сервісів Києва. Дізнавайтесь більше, користуйтесь додатковими можливостями та економте свій час!

Єдиний обліковий запис киянина "Київ ID"

Доступ до адміністративних послуг та цифрових сервіcів міста. Серед них - оперативне інформування про зміни руху транспорту, перекриття доріг, відключення комунальних послуг, надзвичайні події та нештатні ситуації у Києві електронною поштою або у вигляді SMS-повідомлень. Також серед послуг можливий електронний запис дитини до дитячих садків Києва.

Посилання: https://id2.kyivcity.gov.ua/login

Медичний портал

На сайті розміщена інтерактивна карта переліку медичних закладів та аптек Києва. Також присутній список наявних пільгових ліків та медичних препаратів.

Також на ресурсі вказані гарячі лінії закладів охорони здоров’я, а також цілодобова порада лікаря за телефоном.

Посилання: https://med.kyivcity.gov.ua/

Оплата за харчування

Онлайн-оплата за харчування дитини у дошкільному закладі Києва. Потрібно зазначити район, потрібний дитячий садок та вибрати прізвище дитини зі списку, після чого ввести дані платника.

Посилання: https://www.gioc.kiev.ua/...kindergarten/

Інформаційно-аналітична система "Майно"

Сайт надає прозорий облік всіх комунальних об’єктів міста. Користувачі можуть слідкувати за тим, що продається чи здається в оренду. Також на ресурсі є інформація про те, кому належить той чи інший об’єкт.

Посилання: https://gis.kyivcity.gov.ua/ua/home

Прибирання снігу

Cпеціальна карта, на якій відзначені всі балансоутримувачі, відповідальні за прибирання снігу в зимові місяці. Оновлений сайт, наразі перебуває на стадії доопрацювання.

Посилання: https://clean.kyivcity.gov.ua/

Містобудівний кадастр

Ресурс показує перелік об’єктів, яким були видані містобудівні умови та обмеження. За його допомогою у користувачів є можливість моніторингу забудовників Києва

Посилання: http://mkk.kga.gov.ua/

Рекламні засоби

На сайті розміщений структурований перелік усіх рекламних засобів міста. Їх також можна переглянути на інтерактивній мапі рекламних конструкцій.

Посилання: http://kmda.adv.vg/

Нагадаємо, що бот повідомляє киянам про прибуття громадського транспорту.