Навігатор на 16-те січня: куди піти у Києві

Навігатор на 16-те січня: куди піти у Києві

Cьогодні на вас чекають концерти з колядками і французькою естрадою, допрем'єрний показ фантастичного трилера, відкриття виставки та багато іншого.  

Презентація міжнародного театрального проекту “Майдан Інферно”

Клеман Перетяткo, французький режисер і лялькар Театральної компанія Collapse представляє виставу Неди Нежданої “Майдан Інферно”. Це перша українська п’єса в репертуарі, опублікована французькою мовою. Вона відстежує українську Революцію Гідності через долю двох молодих українських революціонерів, де також зустрічаються інші учасники Майдану. Подія відбудеться у рамках освітньої програми проекту “Революціонуймо”. 

Коли: о 16.00
Де: Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 12
Вхід: за квитком на виставку “Революціонуймо” (80 грн., пільговий 40 грн.) або попередньою реєстрацією 

Продовжуємо святкувати з колядками

На заході прозвучать колядки у виконанні фольклорного ансамблю «Криниця» етнографічного хору «ГОМІН» імені Леопольда Ященка. Керівник — Валентина Команчук.

Коли: о 16.00
Де: Музей НаУКМА, вул. Скоровороди, 2
Вхід вільний

Вечір пам'яті Євгена Загданського

7 січня 2019 року Євгену Загданському виповнилося б 100 років. Вечір пам'яті головного редактора однієї з кращих неігрових студій минулої епохи (Київської студії науково-популярних фільмів, 1961-1979) . В програмі - показ фільму Андрія Загданського "Мій батько Євген» (2010 рік,  77 хв.). Веде вечір кінокритик і кінодраматург Сергій Тримбач.

Коли: о 18.30
Де: Будинок кіно, Саксаганського, 6
Вхід вільний

Вечір з мистецтвом: "Людське, художнє" Ростислава Котерліна 

Виставка Ростислава Котерліна – це пошук важливого серед глобального, спроба впорядкувати хаос, зосередившись на універсальних цінностях. Його живопис відтворює швидкоплинність часу та рух істини.  Пошук Людського та значення Художнього, яке полягає у тому, аби розставити «важливі речі на належні місця», пробудити людяність у розгубленій масі.

Коли: о 19.00
Де: Ya Gallery, вул. Хорива, 49 B 
Вхід вільний

Вечір музичний: ManSound - Різдвяний

Шість чудових чоловічих голосів - тенори Володимир Сухін, Вілен Кільченко, Юрій Роменський, Артем Банар, баритон Михайло Вандаловський і бас Рубен Толмачов - привітають своїх шанувальників колядками з різних країн світу, українськими щедрівками, псалмами та іншими різдвяними хітами.

Коли: о 19.00
Де: НМАУ імені Петра Чайковського, вул. Городецького 1-3/11
Вартість квитків: 300-600 грн.

Вечір пізнавальний: Міста і музеї: Прага

Прага - місто з великою кількістю архітектурних шедеврів, унікальних вулиць і ансамблів навколо незвичайних площ. Але її музеї пропонують особливі враження від зустрічі з колекціями речей маловідомих, але тим не менше надзвичайно рідкісних, про які можна дізнатися тільки тут. Будинки-музеї Кафки і Мухи представляють творчість цих незвичайних особистостей як частини простору міста. Лектор - Діана Клочко.

Коли: о 19.00
Де: Мистецька книгарня Nebo, вул. Чигоріна, 59
Вартість: 150 грн. Вітається попередній запис за телефонами: 099 62 63 64 2; 068 700 79 77

Вечір французький: "Вікно у Париж"

Квартет "Impressio" і Анна Зарецька презентують програму "Вікно у Париж", в якій будуть звучати пісні з репертуару Шарля Азнавура, Мішеля Леграна, Джо Дассена та інших відомих виконавців.

Коли: о 19.00
Де: Палац Україна, малий зал, вул. Вел. Васильківська, 103
Вартість квитків: 150-250 грн.

Вечір психологічний: Сталий розвиток в повсякденному житті

Сталий розвиток – це, в першу чергу, повага. До себе, до людей, до природи. Кожен може внести власну частку і зробити себе та світ навколо трішки добрішим. Що потрібно нам для розвитку? Що таке комфорт для людини? Це стане темою обговорення з архітектором, дизайнером та художницею Сандрою Туржанською. Йтиметься про вплив та значення нашого житла та місця роботи; два аспекти життя: матеріальне і духовне; життя в балансі.

Коли: о 19.00 
Де: Центр розвитку міста Києва, бул. Кольцова, 14Д
Вхід вільний

Вечір в кіно: Допрем`єрний показ фільму "Скло"

Продовження історії про злочинця з множинним розладом особистості (картина "Спліт"). Цього разу вони разом з «Містером Скло» — терористом з інвалідністю,  чиї кістки можуть зламатися від найменшого впливу, стикаються зі своїми старими ворогами: Кейсі Кук і супергероєм Девідом Даном.

Коли: о 19.40
Де: мережа кінотеатрів КП "Київкінофільм"
Вартість квитків: 65-100 грн.